Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

35.000 €
/ lună
70.000 €
23.33 € / mp / lună

Parcele teren intravilan cu utilitati Simnic -1 ...

Romanești, Craiova

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

13 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

De inchiriat/vanzare spatiu Stradal - zona Piat ...

Popoveni

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial lipit de Banc Post centrul vec ...

Popoveni

La ~5km distanță

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial Calea Bucuresti- Piata Central ...

Popoveni

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Birou Notarial Zona Institut Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan, comuna Fartatesti, ...

Popoveni

La ~5km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren Gavanesti

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan metro

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

573 €
/ lună 19.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Craiova 1 mai

Popoveni

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
14

380 €
/ lună 4.87 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral General Dragalina / 100mp / ...

Popoveni

La ~5km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

0 €
/ lună

Cabinete medicale de inchiriat

Popoveni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

46.000 €
/ lună
120 €
109.52 € / mp / lună

Teren Selgros Damila Capsunarie

Popoveni

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.600 €
/ lună 22.54 € / mp / lună

inchiriz spa?iu comercial

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 115.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună
89 €
675 € / mp / lună

Vand casa 200 mp la rosu zona FORD la 135 de mi ...

Făcăi

La ~5km distanță

2 camere
200 mp
320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 8.63 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Cabinet stomatologic vanzare/inchiriere

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

982 €
/ lună 22.32 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu utilita?i incluse

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

120 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan spate Selgros Craiova

Preajba

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

TEREN Selgros Malu Mare

Preajba

La ~5km distanță

4.564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

115.000 €
/ lună 195.58 € / mp / lună

Teren Qfort-Casa Noastra - Malu Mare

Preajba

La ~5km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275.000 €
/ lună 185.81 € / mp / lună

teren zona selgros damila capsunarie

Preajba

La ~5km distanță

1.480 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

149 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

teren zona selgros damila capsunarie vama craio ...

Preajba

La ~5km distanță

1.250 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren la balta Preajba

Preajba

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Preajba Dolj 7200m,60 euro

Preajba

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

72.000 €
/ lună 65.45 € / mp / lună

Teren Preajba Malu Mare 1100mp cu deschidere la ...

Preajba

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

147 mp utili