Proprietăți unice: 159
Proprietari: 159
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Hala service auto sau spa?iu de depozitare

Nord, Craiova

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Craiova Izvorul Rece

Central, Craiova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

54 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Parcela teren 500 mp intravilan Ghercesti

Ghercești, Craiova

500 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial pe bld. Carpenul ...

Bariera Vâlcii, Craiova

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1.200 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Comercial Fratii Buzesti 110mp ...

Ultracentral, Craiova

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

300.000 €
/ lună 3,157.89 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Craiova

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Zona Lapus - Electro ...

Lăpuș, Craiova

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Medical Nou Utilat 2 Cabinete ...

Lăpuș, Craiova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND teren ROVINE 2 (Troaca) 3540 mp

Rovine, Craiova

3.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

98.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan Aleea 1 Drumul Muntenilor 1000 ...

Central, Craiova

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

378.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Craiova

Central, Craiova

2.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.800 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 196 mp vitrina ge ...

Exterior Vest, Craiova

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

43.200 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren pielesti peugeot

Central, Craiova

720 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

65.000 €
/ lună 102.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Craiova -Preajba

Central, Craiova

637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

27.000 €
/ lună 67.50 € / mp / lună

Vand parcele de teren in Isalnita

Central, Craiova

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750 €
/ lună
850 €
12.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral ultramo ...

Ultracentral, Craiova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

55 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan 500 mp Ghercesti, 55 euro ...

Ghercești, Craiova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună 13.73 € / mp / lună

Particular inchiriez spatiu comercial bul Carol

Central, Craiova

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Craiova

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in zona centrala

Central, Craiova

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Craiova Str. Calea Bucurest ...

Calea București, Craiova

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Banner publicitar Totem Unip ...

Central, Craiova

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Cabinet stomatologic vanzare/inchiriere

Brazda lui Novac, Craiova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

600 €
/ lună
668 €
7.89 € / mp / lună

Spatiu comercial Craiova, str. Desnatui 26

Central, Craiova

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

vand teren 300mp,capsunarie-selgros

Central, Craiova

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

550 €
/ lună
600 €
9.17 € / mp / lună

PROPRIETAR inchiriez spatiu CENTRAL

Central, Craiova

60 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

44.200 €
/ lună
44.500 €
82.77 € / mp / lună

Teren intravilan 534 mp cu toate utilitatile pe ...

Sud, Craiova

534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

500 m2 teren Drumul Muntenilor

Calea București, Craiova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună
10.000 €
1.59 € / mp / lună

Teren extravilan arabil in Isalnita /Cotofenii ...

Central, Craiova

9.429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună
1.999 €
12.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Brazda/Paltinis; 12 ...

Central, Craiova

122 mp utili