Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

100.000 €
/ lună 285.71 € / mp / lună

Teren de vanzare zona 1 mai

1 Mai, Craiova

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 17.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona 1 Mai Craiova

1 Mai, Craiova

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu, 1 Mai, vizavi Confectii, scar ...

1 Mai, Craiova

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale si teren.

Brestei, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 600 mp

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

520.000 €
/ lună 208 € / mp / lună
537.500 €

Teren pretabil pentru investitii in Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
4E

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

48 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Calea Severinului Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan spate Jumbo

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

Preț necomunicat

Spatiu comercial Craiovita Fortuna

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

650 €
/ lună 18.57 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA fast food!!! CHIRIE 650 eur.

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.800 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Cornitoiu, Craiova

La ~5km distanță

127 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Cabinet Medical de inchiriat

Titulescu, Craiova

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 300 € / mp / lună

Spatiu central pentru beauty & wellness

Titulescu, Craiova

La ~5km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

170.000 €
/ lună 2,125.00 € / mp / lună
190.000 €

Vand spatiu comercial 80mp Craiovita Noua zona ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial, 83 mp, 850 euro.

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Inchiriez/Vand afacere pizzerie complet echipat ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , ultracentral , 100 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

573 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu productie depozitare

Central, Craiova

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

573 €
/ lună 3.58 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu 160Mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Craiova

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.400 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

377 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Simnicu De Sus

Central, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan langa centura de nor ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

285 €
/ lună 23.75 € / mp / lună

De inchiriat chio?c ultracentral in Craiova km ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala 400mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp utili
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

250 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez posturi in salon modern 3 frizerie + ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez service auto

Central, Craiova

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Craiova

La ~5km distanță

70 mp utili