Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.000 €
25.58 € / mp

Proprietar - Vand teren in Com.Viziru, zona cen ...

Viziru

La ~15km distanță

1.251 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

La ~20km distanță

24.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

La ~20km distanță

24.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~25km distanță

805 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

45.000 €
33.26 € / mp

Teren intravilan 1353 mp deschidere 18 m Chisca ...

Chiscani

La ~25km distanță

1.353 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~25km distanță

805 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

12.500 €
27.78 € / mp

Doua terenuri intravilan de cate 450 mp, deschi ...

Chiscani

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

215.000 €
7.56 € / mp

Teren 28.421 mp - autorizație de construcție

Siliștea

La ~25km distanță

28.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

584.175 €
482.790 €
18.85 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Siliștea

La ~25km distanță

30.986 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

47.500 €
5 € / mp

Teren intravilan Cazasu 9.500mp

Cazasu

La ~25km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

23.500 €
29.38 € / mp

Teren intravilan, 800 mp, deschidere 19 m, Caza ...

Cazasu

La ~25km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

200.000 €
33.93 € / mp

Teren 5895 mp, deschidere 15 m la Soseaua Princ ...

Cazasu

La ~25km distanță

5.895 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
59 € / mp

De vânzare teren Cazasu 1000 mp

Cazasu

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

175.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~25km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
23 € / mp

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

La ~25km distanță

90.366 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~25km distanță

286 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

83.000 €
157.20 € / mp

Teren 528 mp cu casa demolabila Ans Buzaului - ...

Buzaului, Brăila

La ~25km distanță

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~25km distanță

286 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

130.000 €
121.16 € / mp

Teren intravila, zona Radu Negru.

Radu Negru, Brăila

La ~25km distanță

1.073 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

45.000 €
83.18 € / mp

zona TUG center-IRMEX suprafata 541 mp cu 14m d ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~25km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

265.000 €
100.80 € / mp

Teren sup 2600 mp strada Caramidari posib RATE ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~25km distanță

2.629 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
61.36 € / mp

Teren zona Lacul Dulce 2200 mp

Lacu Dulce, Brăila

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

49.900 €
99.60 € / mp

Teren intravilan 501 mp, deschidere 16 m, Calar ...

Calarași 4, Brăila

La ~25km distanță

501 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~30km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

51.900 €
100 € / mp

Teren intravilan, 519 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~30km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

53.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 530 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~30km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

225.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan 7000 mp zona Brailita- sosea P ...

Apollo, Brăila

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~30km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~30km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții