Proprietăți unice: 11
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

109.650 €
17 € / mp

Teren Str. Înfrățirii 6450mp, ideal dezvoltare

Central, Caracal

6.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

14.000 €
3.94 € / mp

vind teren intravilan 3556 m/p 28 m deschidere ...

Vâlcelele de Sus

3.556 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14.000 €
3.94 € / mp

teren intravilan 28 m descghidere , utilitati c ...

Vâlcelele de Sus

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

6.300 €
3.50 € / mp

Loc de casa Draghiceni, olt, 7 km Caracal.

Drăghiceni

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.549 €
19 € / mp

Teren intravilan construibil 871 mp – lângă Sla ...

Bistrița Nouă

871 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

245.100 €
43 € / mp

Teren de vanzare pentru case/ parcele- Caracal, ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Slatina, Olt

Est, Slatina

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

390.000 €
4.88 € / mp

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Central, Caracal

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Vând teren intravilan 1.000 mp, zonă liniștită, ...

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

La ~15km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

La ~15km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

La ~15km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~15km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~15km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

La ~15km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~15km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

La ~15km distanță

740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~15km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

La ~15km distanță

740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

210.000 €
20.59 € / mp

Teren Draganesti-Olt la soseaua principala N Ti ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~20km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.500 €
13.03 € / mp

Teren intravilan Caracal / Str. Targu Nou, 3.03 ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

3.032 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
41

1.280.000 €
44.46 € / mp

Teren Caracal 28.788m + Hale industriale + Sedi ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

28.788 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
22.92 € / mp

Teren de vânzare Bals Com. Voineasa, Sat Racovi ...

Central, Balș

La ~25km distanță

3.010 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
38 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE - TEREN INTRAVILAN 5 ...

Sud-Est, Balș

La ~25km distanță

52.699 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Județul Olt, direct de la proprietari

Județul Olt oferă oportunități atractive pentru cei interesați de terenuri de construcții, având un mediu rural plăcut și accesibil. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 74.000 euro, cu oferte care încep de la 6.300 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 390.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri pe m²: Prețul mediu pe m² este de 30 euro, cu valori ce variază de la 4 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 292 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 36 de zile, indicând o piață activă.

Județul Olt reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Nu rata cele mai noi oferte!