Proprietăți unice: 22
Proprietari: 22
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

13 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

30.721 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

157.500 €
45 € / mp

Teren intravilan 3500 mp, Săldăbagiu de Munte, ...

Dealuri Oradea, Oradea

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

68.000 €
11.72 € / mp

vanzare de teren intr_o zona turistica

Vadu Crișului

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

499.000 €
128.77 € / mp

Teren 3875 mp Oradea – dublu front stradal – id ...

Dealuri Oradea, Oradea

3.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

350.575 €
37 € / mp

Teren situat pe Gheorghe Doja - partial intravi ...

Dealuri Oradea, Oradea

9.475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

52.000 €
56.000 €
79.15 € / mp

Teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

13.828 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

7.010 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

34.654 €
41.60 € / mp

RECO teren intravilan in Felcheriu

Felcheriu

La ~5km distanță

833 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 34,654 € și 38.000 €
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

39.500 €
15.80 € / mp

Teren intravilan Felcheriu-Osorhei 2500mp

Felcheriu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

123.300 €
44.40 € / mp

Teren 2777 mp intravilan, utilități, Felcheriu

Felcheriu

La ~5km distanță

2.777 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

39.000 €
18.07 € / mp

Teren Osorhei, Str. 610

Oșorhei

La ~5km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

89.500 €
13.58 € / mp

RECO Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

6.590 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

120.000 €
20.51 € / mp

RECO Teren intravilan, Miniparadis

Oșorhei

La ~5km distanță

5.850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

69.500 €
31.03 € / mp

RECO Teren intravilan, Osorhei la E60

Oșorhei

La ~5km distanță

2.240 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

23.000 €
36.86 € / mp

RECO teren Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

624 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Județul Bihor, direct de la proprietari

Județul Bihor, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și oportunitățile de dezvoltare, oferă o varietate de terenuri de construcție disponibile direct de la proprietari. Analiza pieței de pe Imoradar24.ro relevă următoarele informații esențiale:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 187.000 euro, cu oferte care încep de la 56.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă accesibilitate comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 1.429.920 euro, reflectând diversitatea opțiunilor disponibile.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 41 euro, cu valori variind între 4 euro/m² și 130 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 38% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 91 de zile, indicând o piață activă.

Județul Bihor reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcție, având prețuri competitive și un potențial de dezvoltare semnificativ.