Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

45.000 €
26.47 € / mp

Vand teren cu casa, livada si vie

Vădeni

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

1.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

24.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

48.000 €
50.000 €
48 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

63.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.000 €
25.58 € / mp

Proprietar - Vand teren in Com.Viziru, zona cen ...

Viziru

La ~15km distanță

1.251 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.000 €
25.58 € / mp

Proprietar - Vand teren in Com.Viziru, zona cen ...

Viziru

La ~15km distanță

1.251 mp teren
Construcții
Agenție

19 ore în urmă

57.150 €
9 € / mp

Teren 6350 mp, deschidere 90 m, la 19 km de Bra ...

Silistraru

La ~15km distanță

6.350 mp teren
Construcții

Agenție

19 ore în urmă

57.150 €
9 € / mp

Teren 6350 mp, deschidere 90 m, la 19 km de Bra ...

Silistraru

La ~15km distanță

6.350 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

12.500 €
27.78 € / mp

Doua terenuri intravilan de cate 450 mp, deschi ...

Chiscani

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

45.000 €
33.26 € / mp

Teren intravilan 1353 mp deschidere 18 m Chisca ...

Chiscani

La ~25km distanță

1.353 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

12.500 €
27.78 € / mp

Doua terenuri intravilan de cate 450 mp, deschi ...

Chiscani

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

45.000 €
33.26 € / mp

Teren intravilan 1353 mp deschidere 18 m Chisca ...

Chiscani

La ~25km distanță

1.353 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

584.175 €
482.790 €
18.85 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Siliștea

La ~25km distanță

30.986 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

215.000 €
7.56 € / mp

Teren 28.421 mp - autorizație de construcție

Siliștea

La ~25km distanță

28.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

584.175 €
482.790 €
18.85 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Siliștea

La ~25km distanță

30.986 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

215.000 €
7.56 € / mp

Teren 28.421 mp - autorizație de construcție

Siliștea

La ~25km distanță

28.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

47.500 €
5 € / mp

Teren intravilan Cazasu 9.500mp

Cazasu

La ~30km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

175.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~30km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

200.000 €
33.93 € / mp

Teren 5895 mp, deschidere 15 m la Soseaua Princ ...

Cazasu

La ~30km distanță

5.895 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
59 € / mp

De vânzare teren Cazasu 1000 mp

Cazasu

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă

61.750 €
65 € / mp

Teren 950 mp, deschidere 34 m, Cazasu

Cazasu

La ~30km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

47.500 €
5 € / mp

Teren intravilan Cazasu 9.500mp

Cazasu

La ~30km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

175.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~30km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
23 € / mp

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

La ~30km distanță

90.366 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
12

1.195.000 €
183.85 € / mp

Teren 6500 MP, Plus Cladire Multifunctionala de ...

Centură, Brăila

La ~30km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

79.000 €
83.000 €
149.62 € / mp

Teren 528 mp cu casa demolabila Ans Buzaului - ...

Buzaului, Brăila

La ~30km distanță

528 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

130.000 €
121.16 € / mp

Teren intravila, zona Radu Negru.

Radu Negru, Brăila

La ~30km distanță

1.073 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Județul Brăila, direct de la proprietari

Județul Brăila, cu un potențial de dezvoltare imobiliară, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 109.000 euro, cu oferte ce încep de la 11.900 euro, ceea ce face zona accesibilă în comparație cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 2.880.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 45% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 35 euro, cu valori care variază de la 4 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate, până la 214 euro/m² pentru locații premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 38 de zile, indicând o piață activă.

Județul Brăila reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții direct de la proprietari, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?