Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

48.000 €
50.000 €
48 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

63.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

170.000 €
13.60 € / mp

Teren 1,25 ha intravilan

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

59.990 €
125.77 € / mp

Teren suprafata 477mp, zona Centrala

Central, Brăila

La ~5km distanță

477 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

78.540 €
210 € / mp

Teren intravilan - ultracentral - Braila - vanz ...

Ultracentral, Brăila

La ~5km distanță

374 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
1

47.000 €
208.89 € / mp

Teren Ultracentral, liber, cu aviz construire d ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

225 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

60.000 €
165.29 € / mp

Ultracentral -Lic. Balcescu Teren intravilan 3 ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

363 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

78.550 €
210.03 € / mp

Teren intravilan zona Lic Balcescu Suprafata 37 ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

374 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
273.22 € / mp

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Central, Brăila

La ~5km distanță

183 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă

52.000 €
236.36 € / mp

Teren zona Centrala, 220 mp, deschidere 13m, to ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

220 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
3

59.000 €
327.78 € / mp

REPREZENTARE EXCLUSIVA - Comision ZERO. Teren s ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

180,03 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

705.000 €
50 € / mp

Teren 14100mp Braila zona Apan

Est, Brăila

La ~5km distanță

14.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

314.500 €
100 € / mp

Vindem teren central Braila. Comision Zero!!

Central, Brăila

La ~5km distanță

3.145 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
181.16 € / mp

Teren zona Ultracentrala - Centrul Istoric, sup ...

Ultracentral, Brăila

La ~5km distanță

276 mp teren
Construcții
Agenție

17 ore în urmă
1

299.000 €
179.58 € / mp

Teren Ultracentral Liber 1600mp

Central, Brăila

La ~5km distanță

1.665 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

59.990 €
125.77 € / mp

- Teren Intravilan, suprafata 477mp, zona Centr ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

477 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

750.000 €
5 € / mp

Teren extravilan - Braila - E584 - vanzare

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

890.000 €
10.47 € / mp

teren industrial Braila, multiple oportunitati ...

Sud, Brăila

La ~5km distanță

85.000 mp teren
Construcții
Agenție

17 ore în urmă
1

55.500 €
370 € / mp

Teren Centru Istoric 250mp D12.5

Central, Brăila

La ~5km distanță

150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

686.614 €
60.50 € / mp

Braila, str.Independentei, proprietar, vand ter ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

11.349 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~10km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

45.000 €
26.47 € / mp

Vand teren cu casa, livada si vie

Vădeni

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €
120.000 €
25 € / mp

Vand teren in Sendreni Judetul Galati

Șendreni

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1.914.000 €
29 € / mp

TEREN INDUSTRIAL/LOGISTIC SENDRENI - GALATI 66. ...

Șendreni

La ~15km distanță

66.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

La ~20km distanță

24.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

75.330 €
270 € / mp

Vand teren intravilan ultracentral , 279 mp, Ga ...

Port, Galați

La ~20km distanță

279 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

185.000 €
50.74 € / mp

Vand teren str. Macului - centura Brates

Periferie, Galați

La ~20km distanță

3.646 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.900.000 €
198.16 € / mp

Vand Teren Dezvoltare Rezidentiala

Central, Galați

La ~20km distanță

9.588 mp teren
Construcții