Proprietăți unice: 160
Proprietari: 17
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala cu acces tir, 300 MP Mosnita noua

Moșnița Nouă

Agenție

Ieri
2

50.000 €
/ lună 80.13 € / mp / lună

Teren- MOSNITA NOUA- 624 mp

Moșnița Nouă

624 mp teren
1E
Agenție

Ieri
3

216.150 €
/ lună 165 € / mp / lună

Teren- Mosnita Noua- Toate Utilitatile

Moșnița Nouă

1.310 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

180.000 €
/ lună 128.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

1.404 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

190 €
/ lună 15.83 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - 12 mp - zona centrala Mos ...

Moșnița Nouă

12 mp utili
1E
2021
Agenție

3 zile în urmă
4

116.973 €
/ lună 92.25 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru blocuri, cu toate uti ...

Moșnița Nouă

1.268 mp teren
2E
Agenție

3 zile în urmă
4

37.350 €
/ lună 62.25 € / mp / lună

Parcele de vanzare cu toate utilitatile - Mosni ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

93.750 €
/ lună 92 € / mp / lună

Teren ideal pentru dezvoltare imobiliara oportu ...

Moșnița Nouă

1.019 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

40.080 €
/ lună 80 € / mp / lună

Terenuri Mosnita, Padurea Bistra, gaz, apa, cur ...

Moșnița Nouă

501 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

33.000 €
/ lună 41.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mosnita Noua cu utilitati

Moșnița Nouă

801 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - 36 mp - zona centrala - M ...

Moșnița Nouă

36 mp utili
1E
2021
Agenție

6 zile în urmă
4

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Proprietar.Inchiriez spatiu comercial 40,60 sau ...

Moșnița Nouă

100 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

57.990 €
/ lună 94.75 € / mp / lună

Oportunitate - Teren cu pozitie centrala Mosnit ...

Moșnița Nouă

612 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

77.500 €
/ lună 122.43 € / mp / lună

Mosnita Noua-633mp-2 fronturi stradale-Toate ut ...

Moșnița Nouă

633 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

105.280 €
/ lună 160 € / mp / lună

Mosnita Veche- 658 Mp- Toate Utilitatile

Moșnița Nouă

658 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.500 €
/ lună 69.67 € / mp / lună

Teren intravilan, Mosnita Noua, 610 mp. Utilita ...

Moșnița Nouă

610 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

72.800 €
/ lună 89.00 € / mp / lună

Teren intravilan 818 mp in Mosnita Veche PUZ ap ...

Moșnița Nouă

818 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.521 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Spatiu industrial multifunctional de inchiriat ...

Moșnița Nouă

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.982 €
/ lună 2.74 € / mp / lună

Spatiu premium de inchiriat, in Mosnita Noua

Moșnița Nouă

723 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.520 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spatiu industrial multifunctional de inchiriat ...

Moșnița Nouă

Agenție

6 luni în urmă
12

601 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Spatiu pentru activitati de birou – Mosnita Nou ...

Moșnița Nouă

55 mp
Parter
1980
Agenție

8 luni în urmă
9

700 €
/ lună 3.07 € / mp / lună

Hală depozit/industrial 228 mp – Moșnița Nouă. ...

Moșnița Nouă

Agenție

10 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu SAD 40 mp – Moșnița Nouă, zonă bună

Moșnița Nouă

40 mp utili
65 mp teren
1E
2025
Agenție

10 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Hala Mosnita Noua 300 mp/5 euro+ TVA

Moșnița Nouă

1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita N ...

Moșnița Nouă

418 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

129.000 €
/ lună 80.63 € / mp / lună

Teren Mosnita Noua 1600 mp - langa LIDL - Ideal ...

Moșnița Nouă

1.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

100.000 €
/ lună 64.18 € / mp / lună

Teren intravilan, 1558mp, fs 18, iesire la Duna ...

Moșnița Nouă

1.558 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren de vanzare 7500 metri, Mosnita Noua

Moșnița Nouă

7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 66.92 € / mp / lună

Oportunitate De Investitie! Teren 1560 Mp, Mosn ...

Moșnița Nouă

1.569 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

460.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Teren extravilan arabil de vanzare, 40.000 mp, ...

Moșnița Nouă

40.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Moșnița Nouă, Județul Timiș

Moșnița Nouă, situată în apropierea Timișoarei, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de afaceri. Această localitate oferă oportunități excelente pentru comercianți și antreprenori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 700 euro și ajung până la 3.500 euro pentru proprietăți mai mari sau mai bine amplasate.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 65 m², cu cele mai mici având 28 m² și cele mai mari ajungând până la 839 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic decât media națională de 1.674 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 27% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 149 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt de dimensiuni variate, cu o distribuție echilibrată între cele cu 1, 2 și 3+ camere, fiecare având o cotă de 3% din total.

Moșnița Nouă reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine amplasate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile în Moșnița Nouă!