Proprietăți unice: 160
Proprietari: 17
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

65.000 €
/ lună 87.96 € / mp / lună

8 Parcele de teren de vanzare Strada Recoltei ( ...

Moșnița Nouă

739 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

70.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Parcela de vanzare Mosnita Noua, Strada Comarni ...

Moșnița Nouă

707 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

55.000 €
/ lună 80.88 € / mp / lună

Doua parcele de vanzare pe Str. Molidului Mosni ...

Moșnița Nouă

680 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70.000 €
/ lună 92.59 € / mp / lună

Teren duplex zona i plina dezvoltare

Moșnița Nouă

756 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

99.500 €
/ lună 165.56 € / mp / lună

Teren intravilan, 601 mp, fs 20 ml, Mosnita Nou ...

Moșnița Nouă

601 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

180.000 €
/ lună 128.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

1.404 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

45.795 €
/ lună 71 € / mp / lună

COMISION 0% - Parcele cu utilitati si Autorizat ...

Moșnița Nouă

645 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

65.000 €
/ lună 123.57 € / mp / lună

Teren pentru DUPLEX de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

526 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

34.150 €
/ lună 50 € / mp / lună

Cel mai nou cartier rezidential din Mosnita Nou ...

Moșnița Nouă

683 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

600 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat Loca?ie Excelenta ...

Moșnița Nouă

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
/ lună 84.62 € / mp / lună

Teren de vanzare - parcele de la 600mp - zona C ...

Moșnița Nouă

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

53.280 €
/ lună 90 € / mp / lună

Parcela de vanzare 592 mp toate utilitatile - M ...

Moșnița Nouă

592 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 53,280 € și 59.200 €
Agenție

1 lună în urmă
1

44.900 €
/ lună
69.900 €
54.49 € / mp / lună

Parcele de teren in Mosnita Veche hotar cu Ghir ...

Moșnița Nouă

824 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

81.000 €
/ lună 89.40 € / mp / lună

Teren de vanzare, 906 mp, Utvin, Timis

Moșnița Nouă

906 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 40 mp, zona Mosnita Noua

Moșnița Nouă

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

54.000 €
/ lună 85.31 € / mp / lună

Teren de vanzare in Urseni 633 mp Comision 0

Moșnița Nouă

633 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

38.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren 1000 mp in vatra satului Bucovat 38.000 E ...

Moșnița Nouă

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

60.000 €
/ lună 83.92 € / mp / lună

Teren ideal pentru duplex sau casa individuala ...

Moșnița Nouă

715 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

179.265 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren Industrial de Vanzare PUZ Finalizat, Loca ...

Moșnița Nouă

1.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 80.13 € / mp / lună

Proprietar, Vand teren 624 mp Mosnita Noua, in ...

Moșnița Nouă

624 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial, 40 mp, zona Mosnita Noua

Moșnița Nouă

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

69.990 €
/ lună 84.94 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 824 mp | FS 20 ...

Moșnița Nouă

824 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

82.100 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren pentru cladire cu 6ap - Acces la Drumul B ...

Moșnița Nouă

821 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

190.000 €
/ lună 149.96 € / mp / lună

Teren ultracentral in Mosnita Noua | 1267 mp | ...

Moșnița Nouă

1.267 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

74.900 €
/ lună 25.86 € / mp / lună

Teren intravilan pentru investitie, 2896 mp, He ...

Moșnița Nouă

2.896 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

170.000 €
/ lună 85.90 € / mp / lună

Teren SAD Mosnita Noua

Moșnița Nouă

1.979 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren 600 mp Mosnita Noua

Moșnița Nouă

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

60.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Mosnita Noua

Moșnița Nouă

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

43.875 €
/ lună 65 € / mp / lună

PUZ finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile!

Moșnița Nouă

675 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

78.600 €
/ lună 150 € / mp / lună

Terenuri pentru case individuale Mosnita Noua, ...

Moșnița Nouă

524 mp teren