Proprietar
Proprietăți unice: 51
Proprietari: 6
Agenție

3 zile în urmă
12

33.165 €
/ lună 45 € / mp / lună

De vanzare 3 parcele de teren, Mosnita Veche

Moșnița Veche

737 mp teren
1E
Agenție

4 zile în urmă
2

64.999 €
/ lună 81.25 € / mp / lună

Teren Duplex/Individuala, 800Mp , Padurea Bistr ...

Moșnița Veche

800 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

42.070 €
/ lună 70 € / mp / lună

Parcele De Teren, Padurea Bistra, Mosnita

Moșnița Veche

601 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

74.000 €
/ lună 99.73 € / mp / lună

Teren-Mosnita Veche- 2 Fronturi Stradale -Toate ...

Moșnița Veche

742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 53.38 € / mp / lună

Se vand, 1 sau 2 parcele de teren in Mosnita Ve ...

Moșnița Veche

562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

23.060 €
/ lună 17.08 € / mp / lună

Teren intravilan

Moșnița Veche

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

55.000 €
/ lună 81.72 € / mp / lună

Vand teren Mosnita Veche.

Moșnița Veche

673 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

37.500 €
/ lună 61.78 € / mp / lună

Teren + fundatie casa parter

Moșnița Veche

607 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.306 €
/ lună
1.080 €
12.09 € / mp / lună

Spatiu comercial - 108 mp - Comision 0%

Moșnița Veche

108 mp utili
2E
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,306 € și 1.471 €
Agenție

2 luni în urmă
4

848 €
/ lună
701 €
9.75 € / mp / lună

Spații de birouri | Mosnita Veche | Lidl

Moșnița Veche

87 mp utili
2E
2018
Agenție

2 luni în urmă
4

1.452 €
/ lună
1.200 €
9.55 € / mp / lună

Spații de birouri | Mosnita Veche | Lidl

Moșnița Veche

152 mp utili
2E
2018
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu Comercial/Birou de Închiriat – Mosnita V ...

Moșnița Veche

50 mp utili
2E
2021
Agenție

3 luni în urmă
10

990 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Mosnita langa asfalt

Moșnița Veche

330 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

105.280 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mosnita Veche in suprafat ...

Moșnița Veche

658 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

195.120 €
/ lună 154.37 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Veche

1.264 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

127.100 €
/ lună 153.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Veche

828 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

36.000 €
/ lună 69.10 € / mp / lună

Teren 521 mp, front 17,5 ml. Mosnita Veche!

Moșnița Veche

521 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

379.250 €
/ lună 205 € / mp / lună

Teren 1850 mp 2 fronturi stradale de 19mp Mosni ...

Moșnița Veche

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Mosnita Noua , Timis .

Moșnița Veche

11.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

123.480 €
/ lună 120 € / mp / lună

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 2.212 mp ...

Moșnița Veche

1.029 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 91.98 € / mp / lună

Parcela de vanzare - Str. Livezile (Mosnita Vec ...

Moșnița Veche

761 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

78.600 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mosnita Veche langa La Mada ...

Moșnița Veche

524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună 130.72 € / mp / lună

Teren de vanzare - Intersectia dintre Str. Fibi ...

Moșnița Veche

612 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
/ lună 69.02 € / mp / lună

Teren de vanzare pe Str. Prahovei Mosnita Veche

Moșnița Veche

652 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €
/ lună 84.80 € / mp / lună

Parcela de vanzare pe Str. Merisorului Mosnita ...

Moșnița Veche

625 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

73.990 €
/ lună 115.97 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 638 mp | 2 FS 5 ...

Moșnița Veche

638 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

85.059 €
/ lună
87.240 €
117 € / mp / lună

Teren 727 mp de vanzare Mosnita Veche, 2 frontu ...

Moșnița Veche

727 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

75.000 €
/ lună 98.17 € / mp / lună

Comision 0% Teren intravilan Mosnita Noua | 764 ...

Moșnița Veche

764 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

78.000 €
/ lună 122.26 € / mp / lună

Teren Mosnita Veche cu toate utilitatile

Moșnița Veche

638 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

31.734 €
/ lună
50 €
56.57 € / mp / lună

Parcele de teren in Mosnita Veche hotar cu Ghir ...

Moșnița Veche

561 mp teren
1E