Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

3 zile în urmă
4

45.000 €
/ lună 36.59 € / mp / lună

Teren intravilan Parta, toate utilitatile, inve ...

Parța

1.230 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

40.000 €
/ lună 36.70 € / mp / lună

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

1.090 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

110.000 €
/ lună 30.62 € / mp / lună

Teren intravilan 3.593 mp de vanzare in Parta

Parța

3.593 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.200 €
/ lună 31.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Parta 40mp

Parța

681 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

68.320 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

1.952 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

59.000 €
/ lună 32.80 € / mp / lună

teren intravilan Parta 1799mp cu casa veche

Parța

1.799 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

2.000 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Comision 0% Afacere la cheie: service auto de i ...

Șag

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
9

3.300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp

Șag

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
5

270.000 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Teren Intravilan, 17500 mp, Sag, Timis, DN69

Șag

La ~5km distanță

17.500 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

39.267 €
/ lună 73.81 € / mp / lună

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Șag

La ~5km distanță

532 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună 96.54 € / mp / lună

Sag-Teren intravilan-984 mp- f.s.18.5-proiect 2 ...

Șag

La ~5km distanță

1 camere
984 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

559.000 €
/ lună 48.98 € / mp / lună

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stra ...

Șag

La ~5km distanță

11.412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

72.500 €
/ lună 73.60 € / mp / lună

OCAZIE! - Teren Sag 985 mp, locatie excelenta, ...

Șag

La ~5km distanță

985 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

33.000 €
/ lună 50 € / mp / lună
36.300 €

Parcele Manastire SAG - PUZ / Utilitati !!

Șag

La ~5km distanță

660 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
9

58.000 €
/ lună 78.59 € / mp / lună

Teren intravilan, 738 mp, fs 16.5 ml, Sag

Șag

La ~5km distanță

738 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 81.19 € / mp / lună

Sag- vatra satului- 1909mp

Șag

La ~5km distanță

1.909 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.320.000 €
/ lună 220,000.00 € / mp / lună

Vand teren intravilan agricol Sag

Șag

La ~5km distanță

6 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

107.900 €
/ lună 60.04 € / mp / lună

Comision 0%-Sag-Teren intravilan-Investitie-Mix ...

Șag

La ~5km distanță

1.797 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

599.000 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

DN59-Timisoara-Sag-3Ha comasate-83m si 56m fron ...

Șag

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

988.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan Sag 4.94 ha - investitie PUZ ! ...

Șag

La ~5km distanță

49.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | 5.000 mp | Fro ...

Șag

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

86.990 €
/ lună 31.18 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Fro ...

Șag

La ~5km distanță

2.790 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
/ lună 67.47 € / mp / lună

Teren pentru Duplex Intre Case Zona Sag Manasti ...

Șag

La ~5km distanță

667 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

734.450 €
/ lună 37 € / mp / lună

Vand teren intravilan, vis a vis de Depozitul P ...

Șag

La ~5km distanță

19.850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

25.950 €
/ lună 50 € / mp / lună

AV624 Parcele de teren in SAG, zona MANASTIRE, ...

Șag

La ~5km distanță

519 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

26.000 €
/ lună 48.15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Șag

La ~5km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan (si in rate) Cartierul nou zon ...

Șag

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

37.050 €
/ lună 50 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 741 mp | FS 22 ...

Șag

La ~5km distanță

741 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

173.000 €
/ lună 17.03 € / mp / lună

Teren intravilan, Zona Industriala, St = 10 159 ...

Șag

La ~5km distanță

10.159 mp teren