Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

180.000 €
/ lună 128.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

1.404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren industrial 2500 mp împrejmuit de închiria ...

Moșnița Nouă

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.521 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Spatiu industrial multifunctional de inchiriat ...

Moșnița Nouă

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

28 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita N ...

Moșnița Nouă

418 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

129.000 €
/ lună 80.63 € / mp / lună

Teren Mosnita Noua 1600 mp - langa LIDL - Ideal ...

Moșnița Nouă

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren construire casa in cartier Zenterra

Moșnița Nouă

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

96.900 €
/ lună 147.04 € / mp / lună

Teren in Mosnita Noua zona centrala

Moșnița Nouă

659 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 80.13 € / mp / lună

Proprietar, Vand teren 624 mp Mosnita Noua, in ...

Moșnița Nouă

624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

35.500 €
/ lună 60.58 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

586 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

72.500 €
/ lună 96.93 € / mp / lună

De vanzare -teren intravilan Baile Herculane

Moșnița Nouă

748 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.600 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren la 5 km de Timisoara

Moșnița Nouă

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1.700 €
/ lună
1.500 €
1.36 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez parcela de servicii, Mo?n ...

Moșnița Nouă

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale Mosnita

Moșnița Nouă

250 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii Comerciale ?i Hale Industriale in Timi?o ...

Buziașului, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchirieri spatii

Buziașului, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez garaj Zona Buzia?ului, Timi?oara

Buziașului, Timișoara

La ~5km distanță

20 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren direct de la proprietar Timisoara zona Bu ...

Buziașului, Timișoara

La ~5km distanță

1.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

84.000 €
/ lună
91.000 €
120 € / mp / lună

Teren intravilan vatra satului Mosnita Veche

Moșnița Veche

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

71.680 €
/ lună 112 € / mp / lună

Teren intravilan 640 mp cu utilitati

Moșnița Veche

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

135.000 €
/ lună
125.000 €
13.50 € / mp / lună

Teren sosea Mosnita Bucovat

Moșnița Veche

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

55.000 €
/ lună 81.72 € / mp / lună

Vand teren Mosnita Veche.

Moșnița Veche

La ~5km distanță

673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

105.280 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mosnita Veche in suprafat ...

Moșnița Veche

La ~5km distanță

658 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

23.060 €
/ lună 17.08 € / mp / lună

Teren intravilan

Moșnița Veche

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Mosnita Noua , Timis .

Moșnița Veche

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30.000 €
/ lună 53.38 € / mp / lună

Se vand, 1 sau 2 parcele de teren in Mosnita Ve ...

Moșnița Veche

La ~5km distanță

562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

850.000 €
/ lună 178.38 € / mp / lună

Teren intravilan 4765 mp - Dublu front Calea Ur ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

4.765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

425.000 €
/ lună 178.42 € / mp / lună

Teren intravilan 2382 mp -Dublu front stradal C ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

2.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

39.900 €
/ lună 59.91 € / mp / lună

PROPRIETAR Vand teren intravilan Urseni Mosnita ...

Urseni

La ~5km distanță

666 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
/ lună
75.000 €
123.67 € / mp / lună

Teren intravilan (duplex) Urseni - Mosnita Noua

Urseni

La ~5km distanță

566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

120.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

teren extravilan Giroc

Rudicica

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Moșnița Nouă, Județul Timiș

Moșnița Nouă, situată în apropierea Timișoarei, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesului facil la infrastructura urbană. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere pentru spațiile comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte ce încep de la 1.500 euro și ajung până la 1.600 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată medie în ceea ce privește accesibilitatea, având un preț mediu național de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale disponibile au dimensiuni cuprinse între 28 m² și 304 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de afaceri.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 22% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 146 de zile, indicând o piață activă.

Moșnița Nouă reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă în expansiune? Explorează acum ofertele disponibile!