Proprietăți unice: 160
Proprietari: 17
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

520.000 €
/ lună 45.21 € / mp / lună

Teren arabil, PUZ in lucru, 11502 mp, zona aero ...

Moșnița Nouă

11.502 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
/ lună 94.52 € / mp / lună

Teren intravilan, 529 mp, P+1+M, drum acces fac ...

Moșnița Nouă

529 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

300.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 20.000 mp, zona Si ...

Moșnița Nouă

20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

35.900 €
/ lună 48.51 € / mp / lună

Teren intravilan Mosnita Noua 740mp Front 19m z ...

Moșnița Nouă

740 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

Teren intravilan 1020 mp, Chisoda!

Moșnița Nouă

1.020 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

233.000 €
/ lună 46.60 € / mp / lună

Teren Mosnita Noua, 5000 mp

Moșnița Nouă

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

232.000 €
/ lună 46.48 € / mp / lună

Teren Mosnita Noua, 4991 mp

Moșnița Nouă

4.991 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

67.870 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren 617 Mosnita Noua, Toate Utilitatile Cu Pr ...

Moșnița Nouă

617 mp teren
1E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 67,870 € și 73.260 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

299.420 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren 2.722 mp Mosnita Noua Sosea Principala

Moșnița Nouă

2.722 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

89.000 €
/ lună 144.48 € / mp / lună

Terenuri Mosnita Noua, Str Campului - 616mp - t ...

Moșnița Nouă

616 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

72.999 €
/ lună 133.45 € / mp / lună

Teren Duplex, Toate Utilitatile , Comision 0%

Moșnița Nouă

547 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

75.000 €
/ lună 148.51 € / mp / lună

Teren 505mp Toate Utilitatile 2 parcele

Moșnița Nouă

505 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

166.560 €
/ lună 120 € / mp / lună

Oportunitate - Teren 1388 mp cu autorizatie pen ...

Moșnița Nouă

1.388 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 111.94 € / mp / lună

Teren cu Autorizatie de constructie Cal. Medves

Moșnița Nouă

670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

49.900 €
/ lună 83.17 € / mp / lună

COMISION | Terenuri pentru duplex si blocuri lo ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.900 €
/ lună 2.71 € / mp / lună

De vanzare / inchiriere hala industriala in Mos ...

Moșnița Nouă

700 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

139.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in localitatea Utvin

Moșnița Nouă

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren construire casa in cartier Zenterra

Moșnița Nouă

100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

89.000 €
/ lună 130.50 € / mp / lună

Teren pentru CASA de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

682 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

43.800 €
/ lună 70.65 € / mp / lună

Teren intravilan 620 mp Mosnita Noua Urseni reg ...

Moșnița Nouă

620 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

96.900 €
/ lună 147.04 € / mp / lună

Teren in Mosnita Noua zona centrala

Moșnița Nouă

659 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.900 €
/ lună 2.71 € / mp / lună

De vanzare / inchiriere hala industriala in Mos ...

Moșnița Nouă

700 mp utili
1.691 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

58.500 €
/ lună 97.50 € / mp / lună

Teren intravilan 600mp utilitati Mosnita Noua

Moșnița Nouă

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
/ lună 82.78 € / mp / lună

Teren intravilan 600700 mp cu utilitati Mosnita ...

Moșnița Nouă

604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

165 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren de servicii

Moșnița Nouă

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

298.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan 19.900 mp Giroc centura

Moșnița Nouă

19.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

51.250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan 2050 mp, Giroc

Moșnița Nouă

2.050 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

298.344 €
/ lună 124 € / mp / lună

Teren de vanzare 2406 mp, strada principala, Ut ...

Moșnița Nouă

2.406 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

223.000 €
/ lună 154.97 € / mp / lună

Parcela de vanzare - Strada Principala, Mosnita ...

Moșnița Nouă

1.439 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

37.425 €
/ lună 62.38 € / mp / lună

Oportunitate - Parcele teren cu toate utilitati ...

Moșnița Nouă

600 mp teren