Proprietăți unice: 220
Proprietari: 58
Agenție

11 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 30.17 € / mp / lună

ID 8252 EXCLUSIVITATE LUX Imobiliare – UL ...

Ultracentral, Tulcea

116 mp utili
1998
Agenție

Mai mult de un an
17

1.900 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Faleza - Restaurant, Spatiu comercial, 450 mp u ...

Ultracentral, Tulcea

450 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

3.150 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala productie de inchiriat

Vest, Tulcea

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

1.499 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

ID 8222 Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchir ...

Central, Tulcea

383 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
10

2.760 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona centrala Tulcea

Piața Veche, Tulcea

230 mp utili
2E
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

900 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Babadag-PECO Tulcea

Babadag, Tulcea

200 mp utili
2003
Agenție

Mai mult de un an
4

1.600 €
/ lună 13.91 € / mp / lună

Ultracentral, Spatiu OPEN SPACE 115 mp, vad pie ...

Păcii, Tulcea

115 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.800 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT TULCEA

Babadag, Tulcea

184 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala 1000 mp

Monumentului, Tulcea

1.000 mp utili
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
7

6.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 400 mp de vanzare (6.000 Euro) ...

Sarinasuf

400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 6,34 Euro/mp (supraf. 7573 mp vedere la D ...

Victoria

7.573 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

20.900 €
/ lună 36.99 € / mp / lună

Teren intravilan Tulcea, 37 Euro / mp (construc ...

Central, Tulcea

565 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

ID 10071 Loca?ie disponibila pentru INCHIRIERE

Babadag, Tulcea

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 70.82 € / mp / lună

Teren intravilan la Troita

Central, Tulcea

353 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

250.000 €
/ lună 288.02 € / mp / lună

Teren 868 Mp Si Constructii 533 Mp-Str. Livezil ...

Central, Tulcea

868 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu ultracentral parter 57 mp, 3 camere, vad ...

Ultracentral, Tulcea

57 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
/ lună 42.36 € / mp / lună

Teren intravilan Crisan, oportunitate investiti ...

Crișan

2.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Măcin

320 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

ID 8286 Spatiu comercial | ULTRACENTRAL | Strad ...

Babadag, Tulcea

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

18.500 €
/ lună 37 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Mineri, ideale casa sau ...

Mineri

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Restaurant functional de inchiriat pe faleza Tu ...

Faleză, Tulcea

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Restaurant functional de inchiriat pe faleza Tu ...

Faleză, Tulcea

200 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren in Judetul Tulcea Loc. Partizan -Vul ...

Partizani

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand/Schimb/Inchiriez Teren Extravilan-Baltag T ...

Central, Tulcea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 2.28 € / mp / lună

Teren Intravilan Loc. Ceatalchioi, Jud.tulcea

Ceatalchioi

2 camere
10.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

150.000 €
/ lună 23.98 € / mp / lună

Vand / Schimb Teren Nufaru - Ilganii de Jos - 6 ...

Nufăru

6.254 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

17.900 €
/ lună 19.65 € / mp / lună

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

911 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand/schimb/inchiriez teren extravilan zona Bal ...

Central, Tulcea

50.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

255.000 €
/ lună 2,550.00 € / mp / lună

Spatiu de zona centrala -Tulcea

Central, Tulcea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Zona de agrement Galati cu specific pescaresc

Grindu

80.000 mp teren