Proprietăți unice: 220
Proprietari: 58
Agenție

1 lună în urmă
8

3.000 €
/ lună
4.000 €
1.76 € / mp / lună

Se inchiriaza / asociere / vanzare in rate Comp ...

Malcoci

1.700 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
8

3.000.000 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Ferma piscicola 1100 ha - Chilia Veche Delta Du ...

Sud, Tulcea

8 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

104.990 €
/ lună
27.500 €
65.09 € / mp / lună

Teren Intravilan 1613 mp Chilia Veche Pozitie E ...

Chilia Veche

1.613 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp deschidere 31,41m pozi ...

Jurilovca

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

243.740 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Tulcea (Vararie) ! 20 Eur ...

Central, Tulcea

12.187 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare cataloi intravilan.

Mineri

2.340 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, ...

Mineri

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

180.240 €
/ lună 80 € / mp / lună

ID 7916 PARADISUL DELTEI: Teren cu deschidere l ...

Murighiol

2.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

teren intravilan/loc de casa Jurilovca Str PAND ...

Jurilovca

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren in Slava Cercheza jud Tulcea 1000mp, situ ...

Slava Cercheză

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
/ lună 19.74 € / mp / lună

Teren intravilan Murighiol 1520 MP / rate / cas ...

Murighiol

1.520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Măcin

270 mp utili
1991
Agenție

1 lună în urmă
2

584.500 €
/ lună 99 € / mp / lună

vand/schimb/inchiriez teren intravilan 5904 mp- ...

Central, Tulcea

5.904 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

188.500 €
/ lună 99 € / mp / lună

vand/schimb/inchiriez teren intravilan str. Isa ...

Central, Tulcea

1.904 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

29.500 €
/ lună 12.72 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Satul Plopul, Comuna Murigh ...

Plopul

2.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

225.000 €
/ lună 123.29 € / mp / lună

Sfantu Gheorghe Delta. Teren premium 1825mp, 10 ...

Sfântu Gheorghe

1.825 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Cea mai mare arenda din Tulcea pentru teren ara ...

Central, Tulcea

1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Cea mai mare arenda din Tulcea pentru teren ara ...

Central, Tulcea

1 mp
1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

1.900 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL

Central, Tulcea

472 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

1.900 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Tulcea

472 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

420 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Parter Bloc Pelican

Pelican, Tulcea

28 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

De vanzare teren Cazasu 1000 mp

Central, Măcin

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Vand Teren Curte Betonata 200Mp + Hala 150 Mp

Central, Tulcea

200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

60.500 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren 550 mp, Strada Lacului Murighiol, Tulcea, ...

Murighiol

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

2.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

INCHIRIEZ Cladire Cazare Muncitori

Exterior Vest, Tulcea

360 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

1.800 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu comercial,str.Babadag,184 mp

Babadag, Tulcea

184 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

110.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Central, Tulcea

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1500 mp Mahmudia , ...

Mahmudia

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Băltenii de Sus

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

54.000 €
/ lună 22.95 € / mp / lună

Teren intravilan Greci, judetul Tulcea - 2.353 ...

Greci

2.353 mp teren