Proprietăți unice: 219
Proprietari: 57
Agenție

5 zile în urmă
7

1.300 €
/ lună 6.34 € / mp / lună

Cladire de inchiriat zona 23 august Tulcea

23 August, Tulcea

205 mp utili
1976
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

840 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Tulcea 60 mp stra ...

E3, Tulcea

60 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE VANZARE SAU INCHIRIERE ,SUP ...

Vest, Tulcea

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
6

17 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp de vanzare (17 Euro/mp) ...

Sarinasuf

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in com.Greci, jud.Tu ...

Greci

120 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan (8,5 Euro/mp) Sat Visterna, ju ...

Visterna

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
/ lună 68.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mahmudia

Mahmudia

760 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

teren intr o zona superba cu deschidere la duna ...

Mahmudia

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

8 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

SPATII DE BIROURI DE INCHIRIAT -ZONA ULTRACENTR ...

Ultracentral, Tulcea

130 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

ULTRACENTRAL -SPATIU COMERCIAL P+1 , SUPRAFATA ...

Ultracentral, Tulcea

110 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

1.320 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial,Ultracentral,110mp

Central, Tulcea

110 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

1.840 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 184 mp , str.Babadag

Babadag, Tulcea

184 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
37

9.800 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Centru logistic de inchiriat in Tulcea

Vest, Tulcea

1E
Agenție

2 luni în urmă
25

2.486 €
/ lună
2.250 €
22 € / mp / lună

Spatiu Beauty & SPA Premium , Ultrcentral

Central, Tulcea

113 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Hala de inchiriat in zona Dedeman

Vest, Tulcea

Agenție

3 luni în urmă
2

1.330 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu Comercial ideal mai multo ...

Central, Tulcea

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu vad

E3, Tulcea

45 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

2.100 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat localitatea M. Kogalniceanu T ...

Mihail Kogălniceanu

1.400 mp utili
1970
Agenție

6 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona ultracentrala Tulcea

Ultracentral, Tulcea

340 mp utili
2009
Agenție

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Penitenciar ...

Babadag, Tulcea

60 mp utili
1990
Agenție

7 luni în urmă
1

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

ID 8266/6088 Ai nevoie de spațiu pentru af ...

Babadag, Tulcea

90 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
5

17.200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Oportunitate Ideală pentru Producție ...

Zona Industrială, Tulcea

1E
Agenție

8 luni în urmă
6

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona centrala Tulcea

Central, Tulcea

1 camere
28 mp
1970
Agenție

8 luni în urmă
10

600 €
/ lună 20.69 € / mp / lună

ID 8205 EXCLUSIVITATE - Spatiu de inchiriat pe ...

Babadag, Tulcea

29 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
10

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Tulcea

Păcii, Tulcea

45 mp utili
2010
Agenție

9 luni în urmă
13

250 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Str. Spitalului - Cabinete Medicale de Inchiria ...

Spitalului, Tulcea

150 mp utili
4E
Agenție

9 luni în urmă
9

2.250 €
/ lună 50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona ultracentrala Tulce ...

Ultracentral, Tulcea

1 camere
45 mp
1985
Agenție

10 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Babadag zona Anaf-Tulcea

C5, Tulcea

140 mp utili
4E
1993
Agenție

10 luni în urmă
1

3.596 €
/ lună 31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral, cu vad ,116 mp

Central, Tulcea

116 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în județul Tulcea

Județul Tulcea, cunoscut pentru Delta Dunării și peisajele sale naturale, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Analizând piața spațiilor comerciale de închiriat, Imoradar24.ro îți prezintă cele mai relevante informații:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și ajung până la 1.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari având 168 m² și cele mai mici de 37 m².
  • Accesibilitate: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 6 euro și 12 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 700 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 2 camere, ceea ce le face ideale pentru diverse tipuri de afaceri.

Județul Tulcea reprezintă o alegere interesantă pentru antreprenorii care caută spații comerciale de închiriat, având în vedere prețurile competitive și dimensiunile variate ale proprietăților. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum oferta de spații comerciale disponibile!