Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

120.000 €
/ lună 42.36 € / mp / lună

Teren intravilan Crisan, oportunitate investiti ...

Crișan

2.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45.000 €
/ lună 40.18 € / mp / lună

Oportunitate deosebita teren de vanzare

Crișan

1.120 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare Inchiriere teren pa?une 59 Ha-Ideal Par ...

Saraiu

La ~10km distanță

591.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pasune 59 Ha-Ideal Parc Energetic

Stejaru

La ~15km distanță

590.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati 4350 mp la tara J ...

Pantelimon

La ~15km distanță

4.350 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
7

32.000 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Teren intravilan 5.600 mp in Pantelimon, Consta ...

Pantelimon

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

29.000 €
/ lună 353.66 € / mp / lună

Teren intravilan 6500mp imprejmuit

Băltăgești

La ~15km distanță

82 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

950.000 €
/ lună 33.93 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~20km distanță

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

85.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
/ lună 49.38 € / mp / lună

Teren intravilan 400 mp pretabil garaje, parcar ...

Hârșova

La ~20km distanță

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale Productie/Depozitare de inchiriat pentru d ...

Hârșova

La ~20km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

spatiu comercial de vanzare

Hârșova

La ~20km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren 4000 MP - Cheia/ Cheile Dobrogei, ju ...

Cheia

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

7.500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Vand 3 ha teren arabil Ialomi?a

Vlădeni

La ~25km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

37.000 €
/ lună
38.000 €
9.73 € / mp / lună

Teren pretabil Investitie in Comuna Daieni Brat ...

Dăeni

La ~25km distanță

3.802 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

363.750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vanzare Teren 2.5 ha. aeroport Mihail Kogalnice ...

Târgușor

La ~25km distanță

24.250 mp teren