Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Construibil Loc Somova -Pret Negociabil

Somova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

18.000 €
/ lună 21.08 € / mp / lună

Teren intravilan constructie casa

Somova

854 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

31.000 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Teren de vanzare in Caslita, Tulcea vedere la l ...

Mineri

La ~5km distanță

466 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
/ lună 24.38 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 mp Mineri, deschidere E87 ...

Mineri

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, ...

Mineri

La ~5km distanță

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare cataloi intravilan.

Mineri

La ~5km distanță

2.340 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.500 €
/ lună 37 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Mineri, ideale casa sau ...

Mineri

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

39.900 €
/ lună 7.98 € / mp / lună

De vanzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frec ...

Poșta

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

Piața Veche, Tulcea

La ~10km distanță

75 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

2.760 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona centrala Tulcea

Piața Veche, Tulcea

La ~10km distanță

230 mp utili
2E
2010
Agenție

4 luni în urmă
6

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

ID 8278 INCHIRIEM spatiu comercial * Zona E3

E3, Tulcea

La ~10km distanță

40 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 480 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu vad

E3, Tulcea

La ~10km distanță

45 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
9

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

ID 8253 Spatiu in Cartier E3 DE INCHIRIAT

E3, Tulcea

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
11

840 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Tulcea 60 mp stra ...

E3, Tulcea

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spatiu comercial stradal c ...

E3, Tulcea

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
13

250 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Str. Spitalului - Cabinete Medicale de Inchiria ...

Spitalului, Tulcea

La ~10km distanță

150 mp utili
4E
Agenție

Mai mult de un an
5

840 €
/ lună
1.000 €
14 € / mp / lună

ID 8241 Spatiu DE INCHIRIAT

Spitalului, Tulcea

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

ID 8226 Spatiu de inchiriat - Strada Spitalului

Spitalului, Tulcea

La ~10km distanță

45 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
5

17.200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Oportunitate Ideală pentru Producție ...

Zona Industrială, Tulcea

La ~10km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
3

420 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Parter Bloc Pelican

Pelican, Tulcea

La ~10km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

196 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Proprietar 15mp Pelican

Pelican, Tulcea

La ~10km distanță

15 mp utili
1981
Agenție

6 luni în urmă
9

500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

ID 8268 DE INCHIRIAT spa?iu comercial

Peco, Tulcea

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

ID 8218 Spatii comerciale - hale DE INCHIRIAT

Peco, Tulcea

La ~10km distanță

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

750 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / vanzare Str. Ba ...

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

62 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

70.000 €
/ lună 132.33 € / mp / lună

ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casa - Ale ...

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

529 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

ID 10071 Loca?ie disponibila pentru INCHIRIERE

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 147.06 € / mp / lună

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casa - Zon ...

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

408 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

800 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

ID 8289 Spa?iu de inchiriat - ULTRACENTRAL

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

79 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Penitenciar ...

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

60 mp utili
1990
Agenție

7 luni în urmă
1

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

ID 8266/6088 Ai nevoie de spa?iu pentru afacere ...

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

90 mp utili