Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

54.000 €
/ lună 22.95 € / mp / lună

Teren intravilan Greci, judetul Tulcea - 2.353 ...

Greci

2.353 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Măcin

La ~10km distanță

270 mp utili
1991
Agenție

4 luni în urmă
11

3.500 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Centru comercial de inchiriat/ de vanzare

Central, Măcin

La ~10km distanță

671 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
3

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

De vanzare teren Cazasu 1000 mp

Central, Măcin

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Măcin

La ~10km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.700 €
/ lună 13.23 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp - 35 m deschidere la s ...

Jijila

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatii de depozitare loc Braila

Central, Brăila

La ~20km distanță

200 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

12.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat Braila

Exterior Sud, Brăila

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

13.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Brăila

La ~20km distanță

5.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez depozite

Central, Brăila

La ~20km distanță

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

5.000 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

WDP Braila - parc industrial in dezvoltare

Exterior Sud, Brăila

La ~20km distanță

1E
Agenție

9 luni în urmă
3

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Clădire emblematica Piața Traian

Ultracentral, Brăila

La ~20km distanță

1.000 mp utili
1E
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Brăila

La ~20km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

233 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale

Central, Brăila

La ~20km distanță

20 mp utili
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună 381.36 € / mp / lună

Garaj tip hala depozitare

Central, Brăila

La ~20km distanță

118 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial 150 mp, zona Ultracentrala, Pr ...

Central, Brăila

La ~20km distanță

150 mp utili
7E
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Brăila

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

127 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial TIBANESTI strada pri ...

Central, Brăila

La ~20km distanță

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Cazasu 3750 mp str principala

Central, Brăila

La ~20km distanță

3.874 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Vand teren agricol Salcia Tudor 48Ha

Central, Brăila

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Teren intravilan Maxineni

Central, Brăila

La ~20km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

19 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Vand teren in cazasu

Central, Brăila

La ~20km distanță

5 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
/ lună 273.22 € / mp / lună

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Central, Brăila

La ~20km distanță

183 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

286 €
/ lună 5.11 € / mp / lună

Inchiriez hala 56 m2

Central, Brăila

La ~20km distanță

56 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 60 mp, PRETABILA ORICE TIP DE ACTIVITATE, ...

Central, Brăila

La ~20km distanță

60 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu birou

Central, Brăila

La ~20km distanță

13 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

5.600 €
/ lună

Hala/ Depozit cu birouri Soseaua de Centura

Sud, Brăila

La ~20km distanță

2E
Agenție

2 luni în urmă
9

125.000 €
/ lună 874.13 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centrala. Suprafata total ...

Central, Brăila

La ~20km distanță

143 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

1.050 €
/ lună
1.200 €
6.18 € / mp / lună

Spatiu comercial , Ultracentral - Bd.Cuza , ren ...

Ultracentral, Brăila

La ~20km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

vand spatiu comercial barbershop[frizerie]

Central, Brăila

La ~20km distanță

40 mp utili