Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

18.000 €
/ lună 21.08 € / mp / lună

Teren intravilan constructie casa

Somova

854 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare cataloi intravilan.

Mineri

La ~5km distanță

2.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

31.000 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Teren de vanzare in Caslita, Tulcea vedere la l ...

Mineri

La ~5km distanță

466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

39.900 €
/ lună 7.98 € / mp / lună

De vanzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frec ...

Poșta

La ~10km distanță

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spatiu comercial stradal c ...

E3, Tulcea

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu vad

E3, Tulcea

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
11

840 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Tulcea 60 mp stra ...

E3, Tulcea

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

196 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Proprietar 15mp Pelican

Pelican, Tulcea

La ~10km distanță

15 mp utili
1981
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

750 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / vanzare Str. Ba ...

Babadag, Tulcea

La ~10km distanță

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

12 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial de 400mp in Tulcea

Big, Tulcea

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Restaurant functional de inchiriat pe faleza Tu ...

Faleză, Tulcea

La ~10km distanță

200 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

400 €
/ lună

Teren intravilan Bariera Mahmudiei

Central, Tulcea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere sau vanzare un spatiu de 1 ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.550 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

ofer spre inchiriere etajul 1+mansarda unei vil ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in loc Tulcea

Central, Tulcea

La ~10km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1.300 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Hala industriala 500 mp

Central, Tulcea

La ~10km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare sau inchiriat

Central, Tulcea

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

499 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat- Zona ultracentrala

Ultracentral, Tulcea

La ~10km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat

Central, Tulcea

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

INCHIRIEZ Cladire Cazare Muncitori

Exterior Vest, Tulcea

La ~10km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 200 Euro

Central, Tulcea

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

700 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada IS ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren Intravilan ,Sat:Victoria ,Comuna ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

1.714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
/ lună 70.82 € / mp / lună

Teren intravilan la Troita

Central, Tulcea

La ~10km distanță

353 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan la graniga cu intravilan sat V ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

3.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 2.28 € / mp / lună

Teren Intravilan Loc. Ceatalchioi, Jud.tulcea

Ceatalchioi

La ~15km distanță

2 camere
10.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

150.000 €
/ lună 23.98 € / mp / lună

Vand / Schimb Teren Nufaru - Ilganii de Jos - 6 ...

Nufăru

La ~20km distanță

6.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
/ lună 29.13 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren 515 mp intravilan ...

Partizani

La ~20km distanță

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren in Judetul Tulcea Loc. Partizan -Vul ...

Partizani

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru, ...

Victoria

La ~25km distanță

1.516 mp teren