Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

50 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu.

Stejaru

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.000 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren+casa de inchiriat & de vanzare

Baia

La ~10km distanță

2.204 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

77.000 €
/ lună 308 € / mp / lună

Teren intravilan 1015 mp, central Luncavita, Tu ...

Lunca

La ~20km distanță

1.015 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.793 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren Extravilan 1.5ha Mihai Viteazu

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

15.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan (8,5 Euro/mp) Sat Visterna, ju ...

Visterna

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10.000 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

!Vand teren 3700 mp in Sat SINOE , 10000 euro

Sinoie

La ~20km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp deschidere 31,41m pozi ...

Jurilovca

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

teren intravilan/loc de casa Jurilovca Str PAND ...

Jurilovca

La ~25km distanță

1.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

3.500.000 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Oportunitate Unica! Teren de 35 Ha la 10E/mp cu ...

Istria

La ~25km distanță

347.644 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pasune 59 Ha-Ideal Parc Energetic

Stejaru

La ~25km distanță

590.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

66.000 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Teren intravilan 4367 mp Salcioara deschidere l ...

Sălcioara

La ~25km distanță

4.367 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

16.800 €
/ lună 11.20 € / mp / lună

Teren intravilan Salcioara

Sălcioara

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

125.000 €
/ lună 9.12 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cu dubla deschidere ...

Nuntași

La ~25km distanță

13.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

17.900 €
/ lună 19.65 € / mp / lună

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

La ~30km distanță

911 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren 4000 MP - Cheia/ Cheile Dobrogei, ju ...

Cheia

La ~30km distanță

4.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

32.000 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Teren intravilan 5.600 mp in Pantelimon, Consta ...

Pantelimon

La ~30km distanță

5.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati 4350 mp la tara J ...

Pantelimon

La ~30km distanță

4.350 mp teren