Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

12.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren parcela cheveres 750 mp

Chevereșu Mare

750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietar inchiriez/arendez teren 5000mp in Ba ...

Bacova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

140.000 €
/ lună 786.52 € / mp / lună

Spa?iu Comercial + teren cu izvor de apa minera ...

Bacova

La ~5km distanță

178 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

200 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 120mp , 10 incaperi, ...

Sacoșu Turcesc

La ~5km distanță

120 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
/ lună 35.77 € / mp / lună

Teren intravilan 671 m^2 direct proprietar

Sacoșu Turcesc

La ~5km distanță

671 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

350 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 270mp la Dragsina 350e

Dragșina

La ~5km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Livada pomi fructiferi (urgent)

Otvești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

65.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren extravilan agricol 65200mp

Otvești

La ~5km distanță

65.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren in vatra satului Bazos !!!

Bazoș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bazoș

La ~5km distanță

41.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu numar de casa si utili ...

Central, Buziaș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in buzia?

Central, Buziaș

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 250 mp, parter

Central, Buziaș

La ~10km distanță

250 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Hitias

Hitiaș

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial-Hitias jud Timis

Hitiaș

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

8433 mp Teren intravilan pentru constructii

Blajova

La ~10km distanță

8.433 mp teren
f.s. 180 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 10.16 € / mp / lună

Teren intravilan 1476 mp Cerna (com. Liebling), ...

Cerna

La ~15km distanță

1.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

35.500 €
/ lună 60.58 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

586 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

72.500 €
/ lună 96.93 € / mp / lună

De vanzare -teren intravilan Baile Herculane

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

748 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita N ...

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

418 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

129.000 €
/ lună 80.63 € / mp / lună

Teren Mosnita Noua 1600 mp - langa LIDL - Ideal ...

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

180.000 €
/ lună 128.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

1.404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez parcela de servicii, Mo?n ...

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 80.13 € / mp / lună

Proprietar, Vand teren 624 mp Mosnita Noua, in ...

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

96.900 €
/ lună 147.04 € / mp / lună

Teren in Mosnita Noua zona centrala

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

659 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

165 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren de servicii

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren construire casa in cartier Zenterra

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.600 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren la 5 km de Timisoara

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale Mosnita

Moșnița Nouă

La ~15km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

71.680 €
/ lună 112 € / mp / lună

Teren intravilan 640 mp cu utilitati

Moșnița Veche

La ~15km distanță

640 mp teren