Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 74.88 € / mp / lună

Teren se vanzare Remetea Mare,601Mp.

Remetea Mare

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 36.71 € / mp / lună

Teren intravilan in Remetea Mare

Remetea Mare

681 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.560 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Ghiroda

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

2.700 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial 180 mp de inchiriat zona Moder ...

Ghiroda

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Ghiroda, Calea Lugojului

Ghiroda

La ~5km distanță

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii comerciale - Izvin

Izvin

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

175.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu gazon sintetic

Izvin

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Închiriere spații comerciale - Izvin

Izvin

La ~5km distanță

75 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

55.000 €
/ lună 81.72 € / mp / lună

Vand teren Mosnita Veche.

Moșnița Veche

La ~5km distanță

673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

23.060 €
/ lună 17.08 € / mp / lună

Teren intravilan

Moșnița Veche

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30.000 €
/ lună 53.38 € / mp / lună

Se vand, 1 sau 2 parcele de teren in Mosnita Ve ...

Moșnița Veche

La ~5km distanță

562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

105.280 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mosnita Veche in suprafat ...

Moșnița Veche

La ~5km distanță

658 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

135.000 €
/ lună
125.000 €
13.50 € / mp / lună

Teren sosea Mosnita Bucovat

Moșnița Veche

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

71.680 €
/ lună 112 € / mp / lună

Teren intravilan 640 mp cu utilitati

Moșnița Veche

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

84.000 €
/ lună
91.000 €
120 € / mp / lună

Teren intravilan vatra satului Mosnita Veche

Moșnița Veche

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Mosnita Noua , Timis .

Moșnița Veche

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Ianova 1508mp. Parcelabil

Ianova

La ~5km distanță

1.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan Ianova

Ianova

La ~5km distanță

1.577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ianova, teren extravilan aproape de baraj

Ianova

La ~5km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

45.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Vand, inchiriez depozit,imobil subsol

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

2.330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

2002
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 900 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

95 €
/ lună 2.57 € / mp / lună

Inchiriez container boxa spatiu depozitare 6x 2 ...

Aeroport, Timișoara

La ~10km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Inchiriez container boxa spatiu depozitare 6x 2 ...

Aeroport, Timișoara

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez garaj Zona Buzia?ului, Timi?oara

Buziașului, Timișoara

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii Comerciale ?i Hale Industriale in Timi?o ...

Buziașului, Timișoara

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchirieri spatii

Buziașului, Timișoara

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren direct de la proprietar Timisoara zona Bu ...

Buziașului, Timișoara

La ~10km distanță

1.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

Dorobanților, Timișoara

La ~10km distanță