Inchiriez spatiu comercial 120mp , 10 incaperi, Sacosu Turcesc

200 € / lună
1.67 € / mp / lună

Sacoşu Turcesc, Judeţul Timiş

Suprafață utilă totală:
120 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez spatiu comercial 120mp in com. Sacosu Turcesc, jud. Timis. 10 incaperi, 1 grup sanitar, 1 birou majoritatea camerelor au gresie si faianata curent trifazat, apa curenta. spatiul necesita renovare extarioara, fatada este in stare proasta. toate reparatiile se fac de comun acord si se deduc din chirie. disponibil imediat. ID anun? : 1709715582
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 485631
Suprafață utilă: 120 mp
Suprafață utilă totală: 120 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 20 mp, în Lipovei
200 € / lună
Timișoara, Lipovei
20 mp utili
1990
Spațiu comercial, de 25 mp, în Central
200 € / lună
Timișoara, Central
25 mp utili
Spațiu comercial, de 10 mp, în Central
200 € / lună
Timișoara, Central
10 mp utili
Spațiu comercial, de 30 mp, în Complex Studențesc
217 € / lună
Timișoara, Complex Studențesc
30 mp utili
1980
Spațiu comercial, în Dumbrăvița
200 € / lună
Județul Timiș, Dumbrăvița
1.222 mp teren
Spațiu comercial, în Giroc
200 € / lună
Județul Timiș, Giroc
3.621 mp teren
2E
Spațiu comercial, de 26 mp, în Lipovei
201 € / lună
Timișoara, Lipovei
26 mp utili
2E
2007
Spațiu comercial, de 13 mp, în Aradului
210 € / lună
Timișoara, Aradului
13 mp utili
Spațiu comercial, de 13 mp, în Aradului
210 € / lună
Timișoara, Aradului
13 mp utili