Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

OFERTA parcele lacul Surduc

Fârdea

450 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Rachita

Răchita

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
15

42.000 €
/ lună 11.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Răchita

La ~10km distanță

3.687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

2 PADURi 3,3 HA, 1700 m2

Tomești

La ~10km distanță

33.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial in Faget

Făget

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez hala

Făget

La ~15km distanță

3.000 mp utili
3.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

200 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

spatiu comercial in suprafata totala de 35mp

Făget

La ~15km distanță

35 mp utili
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez-vand

Făget

La ~15km distanță

5.700 mp utili
5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună

Inchiriez teren

Făget

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

21.000 €
/ lună 7.24 € / mp / lună

Oferta - doua ternuri intravilante,contact what ...

Povârgina

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

8.000 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Vand teren arabil Bethauaen

Bethausen

La ~20km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

7.500 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren arabil Cutina

Cutina

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Lugoj

Lugoj

La ~20km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

599 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Inchiriez proprietate

Lugoj

La ~20km distanță

113 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2 compartimente din hala

Lugoj

La ~20km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Lugoj

Central, Lugoj

La ~20km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.010 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Se inchiriaza Hala + Showroom

Central, Lugoj

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu 1000 MP in Lugoj

Lugoj

La ~20km distanță

1.059 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat birouri -cladire de birouri Lugoj

Central, Lugoj

La ~20km distanță

1.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

990 €
/ lună
1.200 €
6.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~20km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat

Ultracentral, Lugoj

La ~20km distanță

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Ultracentral Lugoj (P-?a I.C. ...

Ultracentral, Lugoj

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez- vand hala de productie

Central, Lugoj

La ~20km distanță

700 mp utili
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Hala depozit de inchiriat

Central, Lugoj

La ~20km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Lugoj

La ~20km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Lugoj

La ~20km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial inchiriere

Central, Lugoj

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

500 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

De Vanzare & Inchiriere !! Teren(Zona centrala! ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez spatiu medical in Lugoj

Sud, Lugoj

La ~20km distanță