Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 0 € / mp / lună

430 ha teren pentru panouri fotovoltaic sau eol ...

Uivar

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, vand Teren intravilan in comuna Cen ...

Cenei

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Bobda

La ~10km distanță

1.471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

400 €
/ lună

Preluam teren in arenda Peciu Nou Gulvaz Foeni ...

Giulvăz

La ~15km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cărpiniș

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
47

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren de inchiriat ,suprafata 8400 m 2 in Carpi ...

Cărpiniș

La ~15km distanță

8.000 mp teren
f.s. 160 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

2.550 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu inchiriat 170 mp parter plus etaj toate ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan servicii

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

5.500 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Hala industriala 788mp + Birouri 145mp Service ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

966 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren pentru constructie, intravilan Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.800 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren extravilan ,faneata

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună 91.93 € / mp / lună

Teren de vanzare Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

2.600 €
/ lună 15.29 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat in Sanmihaiu Roma ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.200 €
/ lună 31.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Parta 40mp

Parța

La ~20km distanță

681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

59.000 €
/ lună 32.80 € / mp / lună

teren intravilan Parta 1799mp cu casa veche

Parța

La ~20km distanță

1.799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez Spatiu Comercial 320mp Zon ...

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.503 €
/ lună 5.89 € / mp / lună

Inchiriere spatiu depozitare si birouri direct ...

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

2.141 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Inchiriere spatiu depozitare si birouri direct ...

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4.600 €
/ lună 2 € / mp / lună

inchiriez spatii productie HO RE CA

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

2.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.380 €
/ lună 2.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu productie Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

5.500 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

De vanzare, de inchiriat

Utvin

La ~20km distanță

928 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren intravilan Utvin

Utvin

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ocazie ! Teren centru Sacalaz toate utilitatile ...

Săcălaz

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

400 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat , 540 mp si cel d ...

Săcălaz

La ~20km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchirez spatiu 190 mp birouri

Săcălaz

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Sacalaz

Săcălaz

La ~20km distanță

615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună
44.000 €
59.19 € / mp / lună

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Săcălaz

La ~20km distanță

642 mp teren