Proprietăți unice: 278
Proprietari: 278
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Teren de vanzare

Satu Mare

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

98.000 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Manastirea.Humorului

Mănăstirea Humorului

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

324 €
/ lună 9 € / mp / lună

inchiriez spatiu birouri ULTRA CENTRAL - 36mp

Central, Suceava

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

138.000 €
/ lună
135.000 €
17.25 € / mp / lună

Teren la munte intravilan - bun pentru cabane, ...

Pojorâta

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună
489 €
4 € / mp / lună

Spatii birouri /comercial 40,85,100 mp cu parca ...

Central, Suceava

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Paraul Negri, com. Bre ...

Breaza

20.647 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

43.000 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren Generos 3.311 mp in Lipoveni Ideal Invest ...

Vest, Suceava

3.311 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.700 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Vand teren 1250 mp,intravilan, intabulat in sat ...

Soloneț

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchireat. Gura humorului

Central, Gura Humorului

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

57.000 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Teren+casa batraneasca

Siliștea

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Parcela pe strada Francei de 800 mp

Central, Rădăuți

2.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

33.000 €
/ lună 27.87 € / mp / lună

Teren intravilan, Com Adancata, Sat Fetesti, 11 ...

Fetești

1.184 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Saru Dornei 2euro / mp

Sărișor

22.415 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Plopeni

Central, Salcea

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Rădăuți

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2.390 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Marginea

4.190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Vatra Dornei

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

20.700 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare 1725 mp judetul Gorj Pesteana ...

Falcău

1.725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
19.000 €
5.39 € / mp / lună

Teren de Vanzare Bucovina ! OPORTUNITATE

Pojorâta

3.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

3.370.000 €
/ lună 170.20 € / mp / lună

Vand teren 2ha cu deschidere 280m la centura Su ...

Șcheia

19.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Hardic, intravilan, Horodnic de Sus

Horodnic

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan langa Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

55.000 €
/ lună 42.57 € / mp / lună

Teren intravilan 1.292 mp Gura Humorului, Bogda ...

Central, Gura Humorului

1.292 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Rădăuți

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

700.000 €
/ lună 583.33 € / mp / lună

Vand saptiu comercial la E85

Bunești

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare 44 ari - zona centrala Maritei

Paltin

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Loturi teren parcelat Sucevita

Sucevița

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

125.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren 50 Ari Plopeni Salcea mix

Central, Salcea

5.000 mp teren