Proprietăți unice: 278
Proprietari: 278
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Frasin 6000 m2

Central, Frasin

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

9.999 €
/ lună 14.28 € / mp / lună

Teren intravilan Suceava - Carlibaba- Catun Ple ...

Cârlibaba

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Se inchiriaza spa?iu comercial la Avanera

Universității, Suceava

40 mp utili
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 16.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 188 mp in Falticeni, ...

Fălticeni

187 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.200 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren Mitocu Dragomirnei 1.6 hectare

Mitocu Dragomirnei

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Gura Humorului, strada Manastirea Hu ...

Central, Gura Humorului

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Ofer spatiu de inchiriat - 90 m2. Spatiul este ...

Marginea

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren de vanzare Dumbraveni Valea Moristii

Dumbrăveni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

36.000 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Vand TEREN CU LIVADA 23,5 ARI, Scheia, Trei Mov ...

Trei Movile

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3600mp intravilan Adincata Suc ...

Adâncata

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

4.000 €
/ lună 21.98 € / mp / lună

Spatiu comercial 182mp - direct proprietar

Șcheia

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Moara-Bulai

Moara

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.500 €
/ lună
25.000 €
15.44 € / mp / lună

Teren intravilan in Radaseni toate utilitatile

Rădășeni

1.587 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.200 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Burdujeni, Suceava

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.500 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Vanzare teren 6.17 ha Dorna-Arini | Compact | P ...

Dorna-Arini

61.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

0 €
/ lună

Teren intravilan de vanzare in Vama

Strâmtura

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

17.652 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Livada mixta de vanzare

Ciprian Porumbescu

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Galanesti, 6300 mp

Central, Rădăuți

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună
600 €
15.71 € / mp / lună

SALON DE COAFURA DE INCHIRIAT - Ultracentral Su ...

Ultracentral, Suceava

35 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pretabil pt constructii, Horodnic de Sus, ...

Horodnic

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 73.96 € / mp / lună

Vand teren intravila in Manastirea Humorului , ...

Mănăstirea Humorului

1.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

139.000 €
/ lună 9.93 € / mp / lună

Teren la intrare in Siret E85

Central, Siret

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

170.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Teren Dorna Arini

Ortoaia

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.499 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren intravilan 30 de ari deschidere de 100m l ...

Brodina

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

2.350 €
/ lună 5.06 € / mp / lună

Hala de inchiriat 464 mp + curte 800 mp | Total ...

Ițcani, Suceava

464 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Oportunitate! 1,2ha intravilan, Acces din DJ as ...

Mănăstirea Humorului

12.800 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

Teren extravilan

Horodnic

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu vegetatie forestiera ( padure )

Voroneț

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

De vanzare teren 900mp zona Metro Suceava langa ...

Central, Suceava

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Salcea

Central, Suceava

7.500 mp teren