Proprietăți unice: 277
Proprietari: 277
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

1000 mp teren cu utilitati in Bujoreni, str Tra ...

Bogdănești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

270.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 90 ari Horodnc de sus

Horodnic

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren agricol

Botoș

3.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.500 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

4.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand teren extravilan Adancata

Adâncata

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

644 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Policlinica Are ...

Universității, Suceava

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

4.004 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spațiu comercial central 182mp

George Enescu, Suceava

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună
59.000 €
427.35 € / mp / lună

Vand teren Florinta

Șcheia

2.600 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50,000 € și 59.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

12 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spa?ii comerciale 40150 mp | Parter | Zona Mopa ...

Central, Suceava

40 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Moara

Moara

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

25.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 430mp

Central, Salcea

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29.664 €
/ lună 72 € / mp / lună

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

78.000 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren de vanzare - Vatra Dornei, strada Negrest ...

Central, Vatra Dornei

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

3.700 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Burdujeni sat

Burdujeni, Suceava

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Valea Putnei

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

323 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan centru Fratautii Noi

Frătăuții Noi

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

100.000 €
/ lună 43.48 € / mp / lună

Vand pamant intravilan cacica

Cacica

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună

Imobil de Inchiriat

Pătrăuți

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Teren extravilan, sub padure, Lipoveni

Lipoveni

2.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

5.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Teren la munte, Saru Dornei

Șaru Dornei

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

240.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Unicat! 17 Ha Hectare teren intravilan + extrav ...

Fundu Moldovei

169.479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

52 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Casa batraneasca+ teren situat pe Str.Sucevei

Fălticeni

1.917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez / De Inchiriat Spatiu Comercial / Hal ...

Fălticeni

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren de vanzare Moara

Moara

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

38.000 €
/ lună 47.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 800 mp Sat Mihoveni, Com. Sch ...

Mihoveni

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

6.500 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

4714mp intravilan, Bradatel Vale, com. Horodnic ...

Brădățel

4.714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Birou de inchiriat Radauti central

Central, Rădăuți

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

160.000 €
/ lună
1.600.000 €
8 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Șaru Dornei

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

330.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren Direct de la Proprietar Manastirea Humoru ...

Mănăstirea Humorului

22.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

5.380 mp teren