Proprietăți unice: 32
Proprietari: 32
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
6

500 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren extravilan Ortelec 6800 mp

Central, Zalău

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri sau cabinete medical ...

Central, Zalău

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
3

580 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

Depozit de inchiriat.

Central, Zalău

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
7.500 €
72.23 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp in cartierul Dumbra ...

Central, Zalău

803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Teren Intravilan, Str. Stejarului - Drumul catr ...

Central, Zalău

944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan strada Morii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Teren Strada 22 Decembrie - Crasnei

Central, Zalău

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand 10 ari, teren intavilan in livada SCPP 420 ...

Central, Zalău

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

250 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriez birouri 25 mp + 50 mp CENTRU Zalau

Central, Zalău

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Zalău

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spa?iu birou, central Zalau

Central, Zalău

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp

Central, Zalău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Zalau.Camera cu lumina n ...

Central, Zalău

20 mp utili
11 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

100 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

De inchiriat sau de vinzare

Central, Zalău

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

615 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

177 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

31 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Zalău, direct de la proprietari

Zalău, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale disponibile pentru închiriere sunt variate și se adresează atât antreprenorilor locali, cât și celor care doresc să își extindă afacerea. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.200 euro, cu oferte ce încep de la 100 euro și ajung până la 4.700 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 290 m², cu cele mai mari având 2.200 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: 15% dintre oferte sunt spații cu 1 cameră, iar 8% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 23% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Zalău reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, cu prețuri accesibile și dimensiuni variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!