Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

130.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Vand teren Breaza, 10.000 mp

Podul Vadului, Breaza

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

27.500 €
/ lună 23.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1194 mp, acces asf ...

Provița de Jos

La ~5km distanță

1.194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

92.950 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren intravilan Provita de jos(linga Breaza) P ...

Provița de Jos

La ~5km distanță

14.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpina

La ~5km distanță

95 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.900 €
/ lună
2.000 €
7.60 € / mp / lună

Depozite Hale de inchiriat Campina

Câmpina

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

320.000 €
/ lună 76.19 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 4170mp, iesire la 2 st ...

Câmpina

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

750 €
/ lună 20.27 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Câmpina

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

690.000 €
/ lună 661.55 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, in Campina, PH, ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1.043 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez salon de infrumuse?are ultracentral 3 ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de închiriat mun. ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial, Central, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

80.000 €
/ lună 390.24 € / mp / lună

Hala de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

205 mp utili
175 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

690.000 €
/ lună 661.55 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, Campina, PH, Par ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1.043 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

23.500 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat hala Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

64 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de inchiriere eventual vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

27.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 8.32 € / mp / lună

Teren intravilan 6000m

Central, Câmpina

La ~5km distanță

6.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.880 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Sotrile

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Teren intravilan 3398 mp Provita de Sus -Prahov ...

Provița de Sus

La ~5km distanță

3.398 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren provita de sus

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.575 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren vanzare Breaza

Breaza

La ~5km distanță

1.703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Provita de Jos

Central, Breaza

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

52.700 €
/ lună 16.12 € / mp / lună

Un teren in Breaza pentru linistea casei tale, ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

3.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
/ lună 15.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare ,oras BREAZA,2090 m2 sau pe pa ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

127.000 €
/ lună
132.000 €
1,270.00 € / mp / lună

Casa Campina - teren 2105 mp - zona rezidential ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

74.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE Campina- ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.500 €
/ lună 33.77 € / mp / lună

Teren de vanzare Nistoresti-Breaza 1081mp

Nistorești

La ~5km distanță

1.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.000 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Surdești

La ~5km distanță

2.477 mp teren