Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.300 €
/ lună 4 € / mp / lună

hala noua 575 mp suprafata utila - de inchiriat ...

Rudului, Ploiești

575 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

292 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

172 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

8 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

650 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat (apart4 camere )114 ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT - Ploiesti - Bd R ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere cabinet stomatologic intr-o clinica ...

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

piata agroalimentara

Poștei - Bucov, Ploiești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Albert Ploiesti

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

339.000 €
/ lună 60.54 € / mp / lună

Teren intravilan cartier Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Ploiesti, langa Hotel Forum ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan jud. Buzau, aproape de au ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

4.857 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.800 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

CLINICA//RESTAURANT//SPATIU COMERCIAL // CENTRA ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

491 €
/ lună 16.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti, str Toma Ionescu nr ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

120.000 €
/ lună 279.72 € / mp / lună

Casa pe teren de 429 mp, central Ploiesti acces ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial , zona Vest , 9 Mai ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

29 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Hala Depozit De Inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

58 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

garaj de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri

Central, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

34.400 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren cu proiect casa individuala parcela 430mp ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

430 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

La ~5km distanță

408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

325 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Ploiești

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru birou

Central, Ploiești

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună
2.200 €
3.68 € / mp / lună

Cladire D+P+1 510 mp utili, curte 500 mp, 7 loc ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

680 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

800 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

Parter casa 140 mp ideal cabinete, sediu firma, ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

900 mp utili