Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

49.800 €
/ lună 14.32 € / mp / lună

Teren de construit, acces asfaltat, 3478 mp

Podenii Noi

3.478 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
14

22.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren de vanzare 6.352 mp Slavu (Prahova), extr ...

Bărzila

La ~5km distanță

6.352 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

22.000 €
/ lună 3.39 € / mp / lună

Teren Valea Cucului (Straosti)

Străoști

La ~5km distanță

6.488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

26.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Vand Teren in Predeal-Sarari 2224m intravilan+1 ...

Predeal

La ~10km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la padure comuna Nisipoasa

Hârsa

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

14.800 €
/ lună
15.500 €
9.87 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Aricestii Zeletin 1500 ...

Surani

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Galmeia, Prahova

Gâlmeia

La ~10km distanță

3.538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie - teren de vanzare

Nisipoasa

La ~10km distanță

2.846 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

175.000 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Teren Extravilan ,Vita de vie /Comuma Plopu, Ju ...

Plopu

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

38.200 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5.999 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala productie si depozitare 2800 mp Central VA ...

Vălenii de Munte

La ~15km distanță

2.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

41.000 €
/ lună 47.13 € / mp / lună

Teren in Valenii de Munte

Nord, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valenii de Munte strada Berevoiesti, vede ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

3.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

26.200 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren + casa + panouri 7 kW + baterie, zona lin ...

Bughea de Jos

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Ofer spre administrare/inchiriere pensiune 10 c ...

Seciu

La ~15km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

35.700 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan Seciu 1700 mp

Seciu

La ~15km distanță

1.700 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10000 mp Dumbravesti Prahova

Dumbrăvești

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Dumbravesti Prahova, energie e ...

Dumbrăvești

La ~15km distanță

2.079 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

5.694 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren Dumbravesti Prahova

Dumbrăvești

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3250 m in Pleasa Re ...

Pleașa

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

90.250 €
/ lună
105.000 €
25 € / mp / lună

Teren intravilan Pleasa

Pleașa

La ~15km distanță

1 camere
3.610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare productie

Pleașa

La ~15km distanță

200 mp utili
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Lipanesti Prahova

Lipănești

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 31.72 € / mp / lună

Teren de vanzare Lipanesti

Lipănești

La ~15km distanță

2.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună
31.000 €
11.60 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2500 m, 10 min Valenii de ...

Drajna

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

La ~15km distanță

5.524 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

211 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu pentru comer?

Arva

La ~15km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

4.745 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Valea Stâlpului

La ~15km distanță

2.800 mp teren