Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

96.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Breaza, jud. Prahova.

Breaza de Sus

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

16.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Breaza cartier Nistoresti Prah ...

Breaza de Sus

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

35 €
/ lună 35 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

1 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.500 €
/ lună 33.77 € / mp / lună

Teren de vanzare Nistoresti-Breaza 1081mp

Nistorești

La ~5km distanță

1.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren provita de sus

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare ,oras BREAZA,2090 m2 sau pe pa ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.090 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
/ lună 15.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

48.500 €
/ lună 24.25 € / mp / lună

Teren deosebit Breaza

Central, Breaza

La ~5km distanță

1 camere
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

52.700 €
/ lună 16.12 € / mp / lună

Un teren in Breaza pentru linistea casei tale, ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

3.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.575 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren vanzare Breaza

Breaza

La ~5km distanță

1.703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

42.000 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Surdești

La ~5km distanță

2.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Sotrile Prahova / Valea Doftan ...

Șotrile

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

219 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Magazin Podul Lung Comarnic, Prahova

Podu Lung

La ~5km distanță

112 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

120.000 €
/ lună 37.99 € / mp / lună

Vanzare 3159 mp TEREN INTRAVILAN Vatra Sat, ora ...

Galmeia, Comarnic

La ~5km distanță

3.159 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand doua terenuri alaturate in Comarnic.

Vatra Satului, Comarnic

La ~5km distanță

3.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Teren de vinzare intravilan

Răgman

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Teren intravilan 3398 mp Provita de Sus -Prahov ...

Provița de Sus

La ~10km distanță

3.398 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

31.500 €
/ lună 14.89 € / mp / lună

Teren intravilan 2.115 mp - Provita de Sus, Val ...

Provița de Sus

La ~10km distanță

2.115 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.670 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Talea

La ~10km distanță

5.567 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

92.950 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren intravilan Provita de jos(linga Breaza) P ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

14.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

140 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campina

Mușcel, Câmpina

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei (Negras)

Secăria

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei

Secăria

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de Vanzare in zona Peste Vale

Secăria

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

41 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in comuna Valea Doftanei

Secăria

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

133.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in zona rurala

Secăria

La ~10km distanță

18.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19.000 €
/ lună 44.08 € / mp / lună

Teren 431mp Prahova Comarnic 10km pina la Sinai ...

Posada, Comarnic

La ~10km distanță

431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

74.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE Campina- ...

Voila, Câmpina

La ~10km distanță

2.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

127.000 €
/ lună 1,270.00 € / mp / lună

Casa Campina - teren 2105 mp - zona rezidential ...

Voila, Câmpina

La ~10km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

80.000 €
/ lună 390.24 € / mp / lună

Hala de vanzare

Central, Câmpina

La ~10km distanță

205 mp utili
175 mp teren