Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~5km distanță

640 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

596 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan,Baicoi/Tufen/landa biserica

Central, Băicoi

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

299 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Spatiu comercial Baicoi Frizerie Coafor

Central, Băicoi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren parcelabil cu constructii si utilita ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

41.500 €
/ lună 23.45 € / mp / lună

Teren intravilan Baicoi (Tufeni)

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

47.000 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren de construit 1000mp, utilitati si acces f ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

23 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 1500 mp intravilan Baicoi

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Baicoi-Prahova

Central, Băicoi

La ~10km distanță

2.530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial parter central 175mp

Ultracentral, Băicoi

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

286 €
/ lună 9.53 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Băicoi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

299 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Frizerie coafor Baicoi central

Băicoi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

304 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Florești

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

890.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren Intravilan 59 900 mp

Florești

La ~10km distanță

59.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

250.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Ocazie pentru investitie

Găgeni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 29.79 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Găgeni

La ~10km distanță

1.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Strejnicu

Strejnicu

La ~10km distanță

1.575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

69.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan in Strejnicu

Strejnicu

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Ocazie!! Teren la STRADA PRINCIPALA-Targsoru Ve ...

Târgșoru Vechi

La ~15km distanță

8.765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Servicii parcare

Zahanaua

La ~15km distanță

3.000 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

La ~15km distanță

3.663 mp teren