Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

4.800 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Vand teren intravilan loc de casa in satul Rade ...

Oporelu

1.550 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Verguleasa

La ~10km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.899 €
/ lună

intravilan com Verguleasa, jud.Olt

Poganu

La ~10km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

La ~10km distanță

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Scornicesti

Central, Scornicești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

La ~10km distanță

85 mp utili
650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

192 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Dumitrești

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.750 €
/ lună 11.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Drăgășani

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Inchiriem Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

68.000 €
/ lună 39.31 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1.730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat complet echipat pentru prod ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.500 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Afacere la cheie - 23 de camere

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

95.000 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

Vand teren Centura Dragasani 4500m patrati

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.500 €
/ lună 38.69 € / mp / lună

Teren 504 mp Dragasani

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand domeniu Viticol si Crama in podgoria Draga ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

600.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat Zona Pie?ei Muni ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Inchiriez Vand spa?iu comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 15.48 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand spatiu comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

171 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in ?tefane?ti, Va ...

Condoiești

La ~15km distanță

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2594 mp Slatina Cartier Sarace ...

Cireașov

La ~15km distanță

2.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

21.000 €
/ lună 38.18 € / mp / lună

Terenuri intravilane (locuri de casa)

Proaspeți

La ~20km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de 1100 mp, la 2,5 km de Slati ...

Proaspeți

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.736 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand teren intravilan Proaspeti Curtisoara

Proaspeți

La ~20km distanță

1.148 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan langa slatina (proaspeti, curt ...

Proaspeți

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

54 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan loc Proaspeti, Com Curtisoara ...

Proaspeți

La ~20km distanță

511 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

700 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

59.900 €
/ lună
65.000 €
119.80 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

1 camere
500 mp teren