Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in poiana Fasca sau schmb cu diverse ...

Surduc

8.064 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Stracoș

La ~10km distanță

3.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

69.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren santelec

Sântelec

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren E60 tileagd 5800mp ideal pe afacere sau c ...

Tileagd

La ~10km distanță

5.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Tileagd

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Tileagd

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.500 €
/ lună 486.84 € / mp / lună

Loc pentru Casă/Teren intravilan

Calea Mare

La ~10km distanță

38 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren osorhei 1480mp intravilan

Oșorhei

La ~10km distanță

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan,Osorhei (2 parcele)

Oșorhei

La ~10km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~10km distanță

7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilant in Osorhei

Oșorhei

La ~10km distanță

2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

31.000 €
/ lună 52.72 € / mp / lună

Vand teren Osorhei

Oșorhei

La ~10km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Osorhei in spate la Parcul Industrial, la ...

Oșorhei

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

La ~10km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

La ~10km distanță

5.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 119.57 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Strada Facliei

Oșorhei

La ~10km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 59.41 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~10km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.100 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

De inchiriat teren intravilan cu utilitati +un ...

Bucium

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

27.000 €
/ lună 38.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Betfia

Betfia

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

70.217 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 1433mp cu casa/anexe demolabile in Betfia

Betfia

La ~15km distanță

1.433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

399.000 €
/ lună 399 € / mp / lună

Teren de vanzarea in ALPAREA

Alparea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan Alparea

Alparea

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TerenURI COMISION *0* pt.parcelare & industrial ...

Alparea

La ~15km distanță

7.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

43.000 €
/ lună 56.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Cheriu

La ~15km distanță

764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

40.000 €
/ lună 39.14 € / mp / lună
42.000 €

Teren intravilan Cheriu

Cheriu

La ~15km distanță

1.022 mp teren