Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

250 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat, spatii comercial ...

Crușovu

770 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

29.900 €
/ lună 1 € / mp / lună

Terenuri Agricole Vladila, Olt

Vlădila

La ~10km distanță

29.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €
/ lună 13.87 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Visina

Vișina

La ~10km distanță

2.884 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

24.900 €
/ lună 6.65 € / mp / lună

Teren intravilan 3743 mp Frunzaru asfalt, apa s ...

Băbiciu

La ~15km distanță

3.743 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

32.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

De VANZARE URGENT! Fosta moara HESON Celei , Co ...

Corabia

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 370.37 € / mp / lună

Spatiu comercial.

Corabia

La ~20km distanță

675 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

90.000 €
/ lună 52.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1720 mp - vanzare integral / l ...

Central, Corabia

La ~20km distanță

1.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

14.000 €
/ lună 1,166.67 € / mp / lună

Vand spa?iu Bulevardul Carpati negociabil

Central, Corabia

La ~20km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral (60m ...

Caracal

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala situata ultracentral in Caracal

Caracal

La ~20km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

11.779 €
/ lună 117.79 € / mp / lună

Direct proprietar

Central, Caracal

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Caracal

Central, Caracal

La ~20km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

900 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spatiu comercial central birouri cabinete insti ...

Caracal

La ~20km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Caracal

La ~20km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Caracal, zona Lib ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

850 €
/ lună 12.14 € / mp / lună

INCHIRIERE

Central, Caracal

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

33.000 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan , zona linistita

Central, Caracal

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

410 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

de inchiriat spatiu comercial zona centrala

Central, Caracal

La ~20km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/vanzare Caracal ( ...

Exterior Vest, Caracal

La ~20km distanță

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal str. art ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

24.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal , 970mp, deschidere 23 ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal, str. Ar ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

175 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Caracal (2.650 mp)

Central, Caracal

La ~20km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

390.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Sud, Caracal

La ~20km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

665 €
/ lună 27.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Hcc

Exterior Vest, Caracal

La ~20km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial - CARACAL

Caracal

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4100m2, 27 m deschidere - ...

Caracal

La ~20km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Caracal

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

7.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Închiriez Spațiu Comercial NOU 600 mp - str. Cr ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial NOU 600 mp Vizibilit ...

Central, Caracal

La ~20km distanță

600 mp utili