Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
2

60.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Comuna Nuci

Nuci

2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

126.750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Nuci

16.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren Nuci zona linistita

Nuci

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
8

492.037 €
/ lună
562.328 €
7 € / mp / lună

Ferma si livada de meri in judetul Ilfov

Nuci

70.291 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

20.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren Comuna Nuci / Balta Neagra , Judetul Ilfo ...

Balta Neagră

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

155.000 €
/ lună 39.99 € / mp / lună

Nuci - Balta Neagra, Lot 3900 Mp, La Padure!

Balta Neagră

La ~5km distanță

3.876 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat-birouri-Fierbinti Targ

Micșunești-Moară

La ~5km distanță

53 mp utili

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

12.500 €
/ lună 2.84 € / mp / lună

Teren Agricol Nuci Ilfov

Merii Petchii

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Oaza de liniste la 15 min de A3 Teren 3200mp, u ...

Merii Petchii

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

1.204 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala pretabila depozitare/productie

Lipia

La ~5km distanță

172 mp utili
1E
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

77.000 €
/ lună 12.83 € / mp / lună

Ocazie! Teren langa Bucuresti 6000mp

Lipia

La ~5km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună 23.75 € / mp / lună

Teren de vanzare sat Lipia com Gruiu

Lipia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren intravilan Lipia - Gruiu Ilfov

Lipia

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren intravilan 1000m2 la Sosea

Lipia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

123.000 €
/ lună 39.90 € / mp / lună

Nuci - Balta Neagra, Lot 3080 Mp, La Padure!

Lipia

La ~5km distanță

3.083 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

59.999 €
/ lună 32.97 € / mp / lună

Vand Teren Snagov (Lipia) la 15 min de Bucurest ...

Lipia

La ~5km distanță

1.820 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

46.900 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Teren Gruiu (Lipia), 4700 mp

Lipia

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

280.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren cu PUZ Caldarusani lac/padure 11700 mp

Lipia

La ~5km distanță

11.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

84.000 €
/ lună 15.02 € / mp / lună

Gruiu, Lipia, teren intravilan+arabil, deschide ...

Lipia

La ~5km distanță

6 camere
5.591 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

81.168 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren 2,136mp Gradistea / Intrarea Biserica Max ...

Grădiștea

La ~5km distanță

2.136 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan construibil mixt industrial re ...

Grădiștea

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare teren 1000 mp Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

115.008 €
/ lună 18.70 € / mp / lună

Teren 6.150 mp intravilan Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

6.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Gradistea Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

187.560 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren arabil - Gruiu

Grădiștea

La ~5km distanță

9.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Gradistea, Ilfov | 2.000 mp | ...

Grădiștea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

290.000 €
/ lună 26.84 € / mp / lună

Teren 11.000 mp | Gradistea | Oportunitate Dezv ...

Grădiștea

La ~5km distanță

10.805 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

239.800 €
/ lună
250.000 €
11 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare de 21800 mp cu front 58 ...

Gruiu

La ~5km distanță

21.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat langa A3- acces rapid Bucure? ...

Gruiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan

Gruiu

La ~5km distanță

2.761 mp teren