4 zile în urmă
10
- Agenție
Teren 11.000 mp | Gradistea | Oportunitate Dezvoltare
290.000 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
26.84 €
/ mp
/ lună
Grădiştea, Judeţul Ilfov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Va prezentam spre vanzare un teren de 10805 mp in Gradistea, pretabil pentru dezvolatare imobiliara. ID anunt: P267198 Suprafata teren: 10805 mp din care: - intravilan: 1459 mp; - extravilan: 9346 mp. Deschidere: 33 m. Fronturi: 2. Regim de inaltime permis: P + 1E. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz. Terenul extravilan este cuprins in demersurile Primariei pentru intrarea in intravilan. Pretabil pentru investitie (teren parcelabil) sau pentru dezvoltarea unui complex de case. Zona este in continua dezvoltare si crestere. In imediata apropiere se construieste un complex de case (pozele din satelit nu sunt actualizate). Pentru mai multe detalii, intrebari, programarea unei vizionari sau unei consultatii dedicate, echipa NOVO ESTATE va sta la dispozitie. Novo Estate activeaza la nivel national si international, colaborand cu parteneri din Zanzibar si Dubai. Oferim consultanta gratuita pentru obtinerea creditelor imobiliare!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 14 Mai 2026
ID anunț: 1613576
Regim înălțime:
P+1E
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Grădiștea
- Spații comerciale de închiriat în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de închiriat în Berceni
- Spații comerciale de închiriat în Voluntari
- Spații comerciale de închiriat în Bragadiru
- Spații comerciale de închiriat în Otopeni
- Spații comerciale de închiriat în Chiajna