Proprietăți unice: 107
Proprietari: 27
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

950 €
/ lună
850 €
8.64 € / mp / lună

Spatiu comercial 110 mp vitrina 13m Militari Re ...

Chiajna

110 mp utili
4E
2020
Agenție

10 luni în urmă
14

3.600 €
/ lună
3.750 €
6 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Agenție

11 luni în urmă
4

4.200 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala industriala Park industrial Chiajna

Chiajna

600 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,200 € și 4.252 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
12

6.498 €
/ lună
7.000 €
5.95 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Agenție

11 luni în urmă
4

3.198 €
/ lună
3.698 €
6.15 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,198 € și 3.698 €
Agenție

11 luni în urmă
2

4.502 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriere Spatii industriale , Chiajna

Chiajna

480 mp utili
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

3.700 €
/ lună 6.27 € / mp / lună

Hala de inchiriat 600 mp de depozitare si produ ...

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
7

4.006 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de depozitare/productie de inchiriat - Z ...

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
21

12.375 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
9

3.600 €
/ lună 6.02 € / mp / lună

Inchiriere Hala 600 mp Centura / Iesire A1

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
10

7.205 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
10

3.351 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,351 € și 3.603 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

1.981 €
/ lună
2.380 €
13.48 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - suprafata utila 1 ...

Chiajna

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale industriale 300-1000 mp Chitila - 100m DNC ...

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
7

3.201 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

Agenție

Mai mult de un an
6

11.502 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Inchiriere Spatii industriale , Chiajna

Chiajna

1.820 mp utili
2020
Agenție

Mai mult de un an
3

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de depozitare Soseaua de centura Militar ...

Chiajna

Agenție

1 săptămână în urmă
4

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 100 mp Chiajna.

Chiajna

100 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 850 € și 900 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

170.000 €
/ lună 329.46 € / mp / lună

Teren 516mp Chiajna str Viilor

Chiajna

516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

159.000 €
/ lună 265 € / mp / lună

Teren Intravilan 718 mp, deschidere 29,58 m Chi ...

Chiajna

600 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.200.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren industrial stradal Drumul Sabareni, secto ...

Chiajna

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial si/sau ap 2 camere, ...

Chiajna

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

54.250 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren de vanzare 350 mp

Chiajna

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare parcelat

Chiajna

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

2.847.000 €
/ lună
2.890.000 €
149.77 € / mp / lună

Teren 19000 mp si hala 1700 mp

Chiajna

19.009 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

550 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

MILITARI RESIDENCE LIDL, SPATIU COMERCIAL 52 MP ...

Chiajna

51 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

6.050 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Chiajna Rosu spatiu industrial depozit si birou ...

Chiajna

1.100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

1.827 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 215m Militari Residence Str Re ...

Chiajna

215 mp utili
2021
Agenție

1 lună în urmă
1

340.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Chiajna - 0% com ...

Chiajna

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

2.700 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Hala de inchiriat Str. Rezervelor, Chiajna

Chiajna

370 mp utili