Proprietăți unice: 107
Proprietari: 27
Agenție

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Inchiriez teren Strada Stelelor Chisjna Ilfov

Chiajna

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

392 €
/ lună 32.67 € / mp / lună

Inchiriez cabinete intr-un salon de infrumuseta ...

Chiajna

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

75.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Vand teren in Chiajna

Chiajna

300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

120.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren superb 600 mp deschidere la asfalt , 11 m ...

Chiajna

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

586.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Parc industrial Chiajna

Chiajna

6.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună
1.360 €
14.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial Rezervelor 56 | CENTRALA | Cur ...

Chiajna

70 mp utili
2019
Agenție

3 luni în urmă
7

1.745.000 €
/ lună 116.54 € / mp / lună

Teren industrial premium A1 BucurestiPitesti - ...

Chiajna

14.974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

236 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu de depozitare multifunctional / garaj 30 ...

Chiajna

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp, zona Luceafarului-Stel ...

Chiajna

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

150.000 €
/ lună 2,142.86 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Militari Residence, 95 mpu ...

Chiajna

70 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

449.100 €
/ lună 108.27 € / mp / lună

Teren rezidential - Giulesti - 4.148 mp

Chiajna

4.148 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

180 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren Chiajna cu autorizatie de constructie Var ...

Chiajna

504 mp teren
11E
Agenție

3 luni în urmă
1

228.900 €
/ lună 175 € / mp / lună

Teren de vanzare Ilie Petre/ Chiajna

Chiajna

1.308 mp teren
4E
Agenție

3 luni în urmă
20

700 €
/ lună 10.94 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Stradal Militari Residence-Tin ...

Chiajna

64 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

800 €
/ lună
1.000 €
1 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Chiajna

800 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

1.827 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 215m Militari Residence Str Re ...

Chiajna

215 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

152 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chiajna

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

4.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centur ...

Chiajna

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

69.500 €
/ lună 1,579.55 € / mp / lună

Vanzare spatiu comercial - strada Tineretului, ...

Chiajna

44 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

450 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial cu vitrina/ punct d ...

Chiajna

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 142 mp sau parcelat a 3 spa ...

Chiajna

142 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

880 €
/ lună
1.000 €
12.57 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Militari Residence, Rezerv ...

Chiajna

70 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
13

600 €
/ lună 14.63 € / mp / lună

Spa?ii comerciale stradale de inchiriat,str Ili ...

Chiajna

41 mp utili
2025
Agenție

6 luni în urmă
7

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Militari Residence, Rezerv ...

Chiajna

45 mp utili
1980
Agenție

8 luni în urmă

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, stradal, str Cri ...

Chiajna

150 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

6.110 €
/ lună 6.23 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centur ...

Chiajna

980 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

3.055 €
/ lună 6.23 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centur ...

Chiajna

490 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

5.000 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Generos Militari Rezidence

Chiajna

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriere spatiu 55mp Chiajna-Ilfov-central fa ...

Chiajna

55 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

14.850 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - A1 - C ...

Chiajna

3.300 mp utili