Proprietăți unice: 110
Proprietari: 110
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

58.000 €
/ lună 128.89 € / mp / lună

Teren intravilan zona Coloana Infinitului

Central, Târgu Jiu

2 camere
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Parcele teren Cartier Nou Narcise Tg Jiu

Central, Târgu Jiu

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Novaci

2.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Runcu Gorj

Runcu

2.232 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vant teren zona Valea Mare 15 mp

Cloșani

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Tg Jiu , str.Ciocarlau

Central, Târgu Jiu

1.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.000 €
/ lună 5.17 € / mp / lună

Casa cu teren 11414 mp , Vladimir-Andreesti , J ...

Vladimir

6 camere
11.414 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5,70 ha intravilan+extravilan, Vladimir-A ...

Vladimir

60.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

36.500 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Teren 8700 m2 Saulesti Jud Gorj

Săulești

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15.000 €
/ lună 1.00 € / mp / lună

Izbucul Cernei,Gorj

Padeș

15.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

59 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pascut de inchiriat

Pociovaliștea

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat!

Poiana

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

680 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Motru

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala

Central, Târgu Jiu

850 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

220 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de inchiriat 4.663 m , Vladmiri, Gorj

Vladimir

4.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

242 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Casa de inchiriat

Exterior Vest, Târgu Jiu

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

864 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Afacerea ta merita aceasta locatie

Central, Motru

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Bumbești-Jiu

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

19 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Vand spatiu birouri

Central, Motru

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ultracentral Targu ...

Ultracentral, Târgu Jiu

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

307 €
/ lună 15.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

177 €
/ lună 3.54 € / mp / lună

Inchiriem punct de lucru manichiura - pedichiur ...

Nicolae Titulescu, Târgu Jiu

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pentru inchiriere

Groșerea

75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu parcare - Pietonal la groap ...

Central, Târgu Jiu

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriere spatii cabinete

9 Mai, Târgu Jiu

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de productie de inchiriat

Lupoaia

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat in zona centrala, Pia?a Vec ...

Central, Rovinari

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 52mp Piata Mica , Etaj 1

9 Mai, Târgu Jiu

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

288 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Lotrului, Târgu Jiu

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Polovragi

45 mp utili