Proprietăți unice: 110
Proprietari: 110
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

0 €
/ lună

Spatiu comercial 260 euro!Inchiriez spatiu come ...

Ultracentral, Târgu Jiu

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

9.806 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Vind teren intravilan in Crasna gorj

Crasna

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

13.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren extravilan Tg Jiu ,tel. 0721021686

Bucureasa

470 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Polovragi

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

14.000 €
/ lună 35.90 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren intravilan Ranca

Baia de Fier

390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

72.000 €
/ lună 88.34 € / mp / lună

Teren intravilan Motru

Central, Motru

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună
16.860 €
0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier 15 euro / mp

Baia de Fier

1.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

Vand teren Cartier Narcise!!

Central, Târgu Jiu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.000 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

4.009 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucureasa-Danesti 10.000mp

Dănești

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

982 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Spatiu comercial in com Licurici Sat Negreni

Negreni

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

11.000 €
/ lună 11.96 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Moi, Comuna Balteni

Moi

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 16mp

Central, Motru

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.500 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren De Vanzare Sat Balcesti, Comuna Belis, Ju ...

Bălcești

3 camere
4.122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren in danesti

Merfulești

4.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren plus casa

Polovragi

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

668 €
/ lună 25.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Motru 6 ...

Ultracentral, Motru

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

43.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren extravilan / DN 67 / Motru

Central, Motru

26.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 1275 mp Turcinesti (Targu Jiu) ...

Central, Târgu Jiu

1.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren vanzare sau variante .Str. Barajelor tg j ...

Centura, Târgu Jiu

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

350.000 €
/ lună 314.75 € / mp / lună

Se vinde / se inchiriaza Hala/Spatiu Comercial

Central, Bumbești-Jiu

1.112 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

78.000 €
/ lună 61.03 € / mp / lună

Teren intravilan strada Jiului ( Targu-Jiu )

Central, Târgu Jiu

1.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 87.17 € / mp / lună

Teren intravilan in Targu Jiu

Narciselor, Târgu Jiu

1.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună
27.000 €
43.12 € / mp / lună

Teren intravilan strada Ana Ipatescu Targu Jiu

Târgu Cărbunești

603 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare

Preajba Mare

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Teren intravilan zona polata

Polata

4.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier

Baia de Fier

1.067 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

80 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Parcele intravilane construibile cu PUZ 525m - ...

Șișești, Târgu Jiu

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren de vanzare Lelesti, Tg-Jiu, Gorj

Lelești

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10.000mp Ana Ipatescu

Central, Târgu Jiu

10.000 mp teren