Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
9

20.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Oaza de liniste cu izvor natural si padurice - ...

Măstăcani

1 camere
3.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Fârțănești

La ~5km distanță

3.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

5.500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Terenuri arabile jud. Galati

Brănești

La ~5km distanță

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan + casa batraneasca

Cuca

La ~15km distanță

2.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Cazare Echipe Muncitori Firme Tg. Bujor, Gala?i

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

875 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Targu Bujor- Galati, 105mp

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

389 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spa?iu central in Targu Bujor

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Proprietar,vand 17 ha teren arabil.

Oancea

La ~15km distanță

170.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

34.000 €
/ lună
32.000 €
6.54 € / mp / lună

Teren intravilan generos

Băleni

La ~15km distanță

5.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.700 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

De inchiriat spatiu com. Baleni. Comision Zero! ...

Băleni

La ~15km distanță

664 mp utili
2E
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.500 €
/ lună 32.46 € / mp / lună

Teren de vanzare ,724 mp - 32,5 euro mp Tatarca ...

Tătarca

La ~20km distanță

724 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

255.000 €
/ lună 34.98 € / mp / lună

Teren intravilan 7289mp, utilitati complete

Tătarca

La ~20km distanță

7.289 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
/ lună 26.93 € / mp / lună

Teren Tatarca, comuna Tulucesti 2.042 mp

Tătarca

La ~20km distanță

2.042 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

69.768 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Terenuri extravilane 2 Corni jud Galati

Corni

La ~20km distanță

105.645 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000mp cu deschidere de 20ml la DN26 la i ...

Tulucești

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Terenuri Tulucesti acces DJ24D, 613 /mp, negoci ...

Tulucești

La ~25km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Tulucești

La ~25km distanță

80 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

39.000 €
/ lună 28.02 € / mp / lună

Teren TOP 1400mp 18ml stradal Vanatori (Odaia M ...

Odaia Manolache

La ~25km distanță

1.392 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
/ lună
135.000 €
21.65 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare 5.313 mp Odaia Mano ...

Odaia Manolache

La ~25km distanță

5.313 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

31.500 €
/ lună 31.50 € / mp / lună

Vand teren Odaia Manolache,Vanatori

Odaia Manolache

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Odaia Manolache

La ~25km distanță

4.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

70.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Odaia Manolache

La ~25km distanță

3.515 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

19.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Vand teren Com Vanatori, Odaia Manolache

Odaia Manolache

La ~25km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial/Hala, constructie noua/Cudalbi ...

Cudalbi

La ~25km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Oferta inchiriere hala/atelier auto cu birouri ...

Vânători

La ~30km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

La ~30km distanță

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Arcasilor I Ga ...

Vânători

La ~30km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

La ~30km distanță

4.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

55.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare teren in com Vanatori, Jud.Galati, s ...

Vânători

La ~30km distanță

2 camere
1.100 mp teren