Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 5
Agenție

3 zile în urmă
2

300.000 €

Terenuri - Dealul Negru - de vanzare in Exclusi ...

Dealu Negru

f.s. 65 m
Agenție

4 zile în urmă
2

22.500 €

OPORTUNITATE - TEREN EXTRAVILAN TRANSURSOAIA - ...

Dealu Negru

f.s. 5 m
Agenție

11 luni în urmă
17

115.000 €

Cabană lemn cu 4 dormitoare, 120mp, teren intra ...

Dealu Negru

5 camere
90 mp
1.251 mp teren
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

55.000 €

Cabana de vanzare

Dealu Negru

2 camere
60 mp
Agenție

11 luni în urmă
3

125.000 €
9.54 € / mp

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Dealu Negru

13.103 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

150.000 €

OCAZIE Casa de vacata in DEALU NEGRU judetul Cl ...

Dealu Negru

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan

Dealu Negru

4.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
0 € / mp

Teren Dealu Negru de vanzare, la 3 km de Belis

Dealu Negru

9.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

220.000 €

Casa vacanta Dealu Negru Cala?ele Padure

Dealu Negru

218 mp
2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

55.000 €

Vand casa cu gradina

Călățele

La ~5km distanță

5 camere
1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

53.900 €
25.13 € / mp

Teren intravilan 2,145mp Calatele Padure, Sat d ...

Călățele

La ~5km distanță

2.145 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

21.000 €
30.39 € / mp

Când oboseala nu mai trece cu un city break, ai ...

Călățele

La ~5km distanță

691,4 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

112.515 €
15 € / mp

Teren extravilan, judet Cluj

Călățele

La ~5km distanță

7.501 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

44.960 €
10 € / mp

Teren de vanzare intravilan Calatele, jud. Cluj ...

Călățele

La ~5km distanță

4.496 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
3

55.000 €
31.83 € / mp

Ai obosit să cauți liniștea în cafenele? Cumpăr ...

Călățele

La ~5km distanță

1.728 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

45.000 €
15.10 € / mp

Teren intravilan, 2980 MP cu utilitati, Dealu N ...

Călățele

La ~5km distanță

2.980 mp
2.980 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

65.000 €

Casă de vânzare, Calatele Cluj

Călățele

La ~5km distanță

6 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

125.000 €
9.54 € / mp

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Călățele

La ~5km distanță

13.103 mp
13.103 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

220.000 €

Casă de vacanță spațioasă în Călățele Pădure – ...

Călățele

La ~5km distanță

3 camere
218 mp
2.000 mp teren
2020
Agenție

7 luni în urmă
3

104.250 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Calatele padure ...

Călățele

La ~5km distanță

6.950 mp
6.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

305 €

Casa de vanzare comuna Cala?ele, jud Cluj

Călățele

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
450 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
22

129.000 €
12.90 € / mp

Teren 10.000 mp Calatele – Apuseni, langa rau, ...

Călățele

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

105.000 €

Cabana - Casa de vacanta situata in Calatele Pa ...

Călățele

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
300 mp teren
2009
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

499.900 €
7.29 € / mp

Teren extravilan parcelabil Călățele Pădure, zo ...

Călățele

La ~5km distanță

68.607 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

69.500 €
34.75 € / mp

Teren de vanzare , 2.000 mp la strada , Calatel ...

Călățele

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
36

447.700 €
370.000 €

FARA COMISION! PENSIUNE/ CASA de vacanta, 5 cam ...

Călățele

La ~5km distanță

175 mp utili
2020
Agenție

4 zile în urmă
2

300.000 €
8.22 € / mp

Terenuri - Dealul Negru - de vanzare in Exclusi ...

Călățele

La ~5km distanță

36.500 mp
36.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

150.000 €
168.000 €

Cabana la Valeni - COMISION 0 pentru o afacere ...

Călățele

La ~5km distanță

5 camere
124 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

148.000 €

1.6 ha de padure cu poienita, parau la limita c ...

Călățele

La ~5km distanță

6 camere
315 mp
16.000 mp teren
2018
Agenție

5 luni în urmă
5

68.000 €

Teren intravilan I 2433 MP I Dealu Negru

Călățele

La ~5km distanță

1 camere
272 mp
2.433 mp teren