Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 5000 mp iesire din Tecuci!

Drăgănești

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

260.000 €
/ lună 650 € / mp / lună

Proprietate comerciala DN25 | Ie?ire Tecuci/Gal ...

Drăgănești

400 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~5km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

490 €
/ lună 9.61 € / mp / lună

OPORTUNITATE CHIRIE Spa?iu Comercial in Barcea!

Barcea

La ~5km distanță

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbrares ...

Umbrărești

La ~5km distanță

65.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 3.41 € / mp / lună

Spatiu Comercial Umbraresti/Galati

Umbrărești-Deal

La ~10km distanță

440 mp utili
1.300 mp teren
1E
2023
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

491 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Matca

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

La ~10km distanță

194 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Matca

Matca

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

La ~10km distanță

120 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

519 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Spa?iu depozit Tecuci

Central, Tecuci

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tecuci 6600 mp

Central, Tecuci

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

12 €
/ lună

Spatii comerciale / hale de inchiriat Tecuci cu ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Locuri de casa de vanzare

Central, Tecuci

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tecuci DN24 / 80 m deschidere stradala!

Central, Tecuci

La ~10km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €
/ lună 3,800.00 € / mp / lună

Vand doua apartamente legate in Tecuci cu spa?i ...

Tecuci

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Oportunitate Premium

Central, Tecuci

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Ultracentral, Tecuci

La ~10km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL Tecuci - parter (viz ...

Tecuci

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18.500 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Tecuci

Central, Tecuci

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65 mp, zona cu tr ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

cabinete medicale de inchiriat

Central, Tecuci

La ~10km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat Tecuci, zona fos ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

133.000 €
/ lună 149.44 € / mp / lună

Teren de vanzare str. Iancu Jianu, langa Parcul ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial central / sala fitness / birou ...

Tecuci

La ~10km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Nord, Tecuci

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

144.076 €
/ lună
143.946 €
935.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona excelenta

Central, Tecuci

La ~10km distanță

154 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu

Central, Tecuci

La ~10km distanță

50 mp utili