Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

29.100 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren Agricol Buciumeni/Tepu

Țepu

26.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

16.990 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren de vanzare Com. Tepu

Țepu

750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Costi

Sârbi

La ~5km distanță

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Shoping City

Sârbi

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

349.000 €
/ lună 81.16 € / mp / lună

Teren intravilan 4.300 mp - Cluj-Napoca - Zona ...

Sârbi

La ~5km distanță

4.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

344 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr birou/salon, zona ultracen ...

Sârbi

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

26.000 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren intravilan

Sârbi

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

66.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Teren de vanzare strada Arcasi Arcasilor 550 mp

Sârbi

La ~5km distanță

495 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

239 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Inchiriem Soatiu Comercial

Sârbi

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchirierz hala in Comuna Munteni

Munteni

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4310m2 Loc. Munteni deschidere ...

Munteni

La ~5km distanță

4.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in folosinta gratuita teren agricol cu vita ...

Nicorești

La ~5km distanță

45.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

11.600 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand 2ha comasate extravilan 58 000 lei

Slobozia Corni

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Oportunitate Premium

Central, Tecuci

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

133.000 €
/ lună 149.44 € / mp / lună

Teren de vanzare str. Iancu Jianu, langa Parcul ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

cabinete medicale de inchiriat

Central, Tecuci

La ~10km distanță

270 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

12 €
/ lună

Spatii comerciale / hale de inchiriat Tecuci cu ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tecuci 6600 mp

Central, Tecuci

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat Tecuci, zona fos ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18.500 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Tecuci

Central, Tecuci

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Locuri de casa de vanzare

Central, Tecuci

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial central / sala fitness / birou ...

Tecuci

La ~10km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Tecuci

Central, Tecuci

La ~10km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

519 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Spa?iu depozit Tecuci

Central, Tecuci

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Nord, Tecuci

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Ultracentral, Tecuci

La ~10km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tecuci DN24 / 80 m deschidere stradala!

Central, Tecuci

La ~10km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat parter, 50 mp, zona central ...

Central, Tecuci

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

144.076 €
/ lună
143.946 €
935.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona excelenta

Central, Tecuci

La ~10km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL Tecuci - parter (viz ...

Tecuci

La ~10km distanță

45 mp utili