Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Azi

1.200 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu comercial central Corod/Galati

Corod

La ~15km distanță

330 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

De inchiriat Teren intravilan 2.077 mp zona ind ...

Corod

La ~15km distanță

2.077 mp
2.077 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

69.768 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Terenuri extravilane 2 Corni jud Galati

Corni

La ~15km distanță

105.645 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
7

385.000 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Vandt teren Balintetsi Galati 70 ha parc fotovo ...

Balintești

La ~15km distanță

700.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Cazare Echipe Muncitori Firme Tg. Bujor, Gala?i

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

875 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Targu Bujor- Galati, 105mp

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

389 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spa?iu central in Targu Bujor

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

34.000 €
/ lună
32.000 €
6.54 € / mp / lună

Teren intravilan generos

Băleni

La ~20km distanță

5.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.700 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

De inchiriat spatiu com. Baleni. Comision Zero! ...

Băleni

La ~20km distanță

664 mp utili
2E
1970
Agenție

10 luni în urmă
8

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial/Hala, constructie noua/Cudalbi ...

Cudalbi

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

491 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Matca

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

La ~20km distanță

120 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

La ~20km distanță

194 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Matca

Matca

La ~20km distanță

250 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

22 €
/ lună 0.96 € / mp / lună

De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Ba ...

Crivești

La ~20km distanță

23 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.336 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Spatiu comercial si hala depozitare, inchiriere ...

Grivița

La ~20km distanță

557 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

11.600 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand 2ha comasate extravilan 58 000 lei

Slobozia Corni

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren intravilan Tutova / Coroiu

Coroiu

La ~25km distanță

5.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

606 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Sipote, de la 100mp la 202mp, pt. magazi ...

Șipote

La ~25km distanță

202 mp utili
1E
2024
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Fârțănești

La ~25km distanță

3.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchirierz hala in Comuna Munteni

Munteni

La ~25km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan pe principala E581 Munteni des ...

Munteni

La ~25km distanță

4.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~30km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Proprietar,vand 17 ha teren arabil.

Oancea

La ~30km distanță

170.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan + casa batraneasca

Cuca

La ~30km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Ultracentral, Tecuci

La ~30km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

519 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Spa?iu depozit Tecuci

Central, Tecuci

La ~30km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tecuci 6600 mp

Central, Tecuci

La ~30km distanță

6.600 mp teren